Smutná zpráva obletěla svět! Zemřel představitel fialového Tinkyho Winkyho z Teletubbies!

24. ledna 2018 10:45
Opustil nás představitel fialového Tinkyho Winkyho - Simon Shelton Barnes!

ČTI TAKÉ: Ultra nechutný make-up! Tarantule, larvy i kobylky v akci! Hit nebo shit?

Tinky Winky

Děti /i starší faoušci/ po celém světě se musí vyrovnat s obrovskou ztrátou. Teprve v 52 letech zemřel představitel fialové postavičky z Telutubbies - Tinky Winky - Simon Shelton Barnes. Sám byl otcem tří dětí. Čtyři barevné postavičky znalo na přelomu tisíciletí snad každé dítě!

O smrti svého strýce informovala jeho neteř - herečka Emily Attack na Instagramu. „Můj úžasný strýček Simon Barnes náhle odešel. Byl to ten nejmilejší a nejtalentovnější člověk, kterého jsem kdy potkala. Všichni, kdo ho znali, ho milovali a navždy budou,“ napsala Emily k jeho fotografii. Herec byl nadějným tanečníkem, studoval balet a choreografii. Než ale přijal roli známé postavičky, dlouho váhal!

SERIÁLOVÝ KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA UPÍŘÍ DENÍKY! JSI TOP FANOUŠEK?

Bylo to riskantní, ale nakonec se to velmi vyplatilo. Dostávali jsme hodně dopisů od dětí i jejich rodičů. Byli jsme něco jako Beatles, nebo Take That,“ smál se v jednom z posledních rozhovorů herec. Jeho postava ale byla považována za kontroverzní, někteří lidé spekulovali o tom, zda není gay, protože si často a rád oblékal baletní sukénku...

I sám herec ale přiznal, že je to nesmysl, vzhledem k tomu, že Tinkymu byli tři roky. Seriál vznikl v letech 1997 – 2000 a bylo natočeno 365 dílů. K Tinkymu patřili ještě Dipsy, Laa Laa a Po, na které zkrátka nelze zapomenout!

ČTI TAKÉ: Roztomilost level dvě! Psí král Instagramu mops Doug the Pug má novou kámošku!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:45 čtvrtek 24. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 53
  FAIL
 • 21
  WTF
 • 20
  OMG
 • 20
  LOVE
 • 18
  SUPER
 • 16
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART