SKVĚLÉ! Největší fanoušek Harryho Stylese? Justin Bieber! Sleduj!

23. května 2017 11:30
Jedním z nejpopulárnějších muzikantů současnosti na celém světě je bezesporu Harry Styles, kterému se v jeho sólové kariéře extrémně daří a sklízí obdiv a uznání ze všech stran! Mezi fanoušky patříme samozřejmě i my a svým nadšením se netají ani... Justin Bieber!

ČTI TAKÉ: HRŮZNÝ TERORISTICKÝ ÚTOK NA KONCERTĚ ARIANY GRANDE V MANCHESTERU! 22 MRTVÝCH...

Harry Styles / Justin Bieber

Harry se týden po vydání své první sólové desky objevil v The Late Late Show Jamese Cordena a nechybělo ani milované Carpool Karaoke, které sjíždí mnozí fanoušci pořád dokola.

Harry Styles / Carpool Karaoke:

Mezi ně patří i světová megastar Justin Bieber, který Harryho muziku zbožňuje a nasdílel na svém Instagramu fotku, kde je vidět, co právě sleduje na svém počítači...

Je to tak, Justin je podle všeho obrovským fanouškem Harryho a podpořil ho slovy: „Právě jsem dokoukal Carpool Karaoke s Harrym Stylesem! Povedený! Taky gratuluju k albu, zní skvěle!, napsal JB k fotce.

Just watched Harry styles carpool karaoke!! Hilarious! Also congrats on the album, it sounds great !

Příspěvek sdílený Justin Bieber (@justinbieber),

Víme, že Justin je kámoš s Niallem Horanem (a společně dokonce kdysi vařili)... Ale možná byl JB vždycky obdivovatelem One Direction! Jak by mu to mezi klukama asi někdy v budoucnu slušelo místo Zayna? No... radši nechme fantazírování!

JB a Niall vaří

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:30 středa 20. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 182
  LOVE
 • 21
  LOL
 • 19
  OMG
 • 16
  WTF
 • 15
  SUPER
 • 13
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART