Skandál! Herec ze seriálu 13 Reasons Why byl obviněn z devíti trestných činů!

11. ledna 2018 12:26
Herec má dost velký problém! Okrádal staré lidi!

ČTI TAKÉ: Nadšená fanynka potkala Shawna Mendese v letadle! Jak se zpěvák choval?

13 reasons why

Tvůrci seriálu 13 Reasons Why si teď musí rvát vlasy za to, koho do role v seriálu obsadili. Herec Bryan Box byl totiž zatčen a obviněn z devíti trestných činů. Patří do nich vloupání, mnoho krádeží a přechovávání kradených věcí.

Třiadvacetiletý herec, který hraje v seriálu roli Jamie Garrisona byl předtím zaměstnán jako pečovatel v domově důchodců. Z prohlášení prokurátora vyplývá, že herec ukradl šperky, léky, cennosti z domů svých bývalých klientů či notebook.

Zločiny byly spáchány mezi 22. zářím a 7. listopadem 2017. Podle novin, které se zprávou přišli, Bryan tvrdil, že mu lidi dali tyto věci dárkem poté, co zjistili, že hraje v úspěšném seriálu. Policie ale tvrdí, že si tito lidé dobře uvědomili, že jim jejich osobní cenné věci chybí a že je rozhodně herci nikdy nevěnovali.


Bryan byl zatčen 29. prosince v Kalifornii a poté byl propuštěn na kauci. Společnost Netflix, který seriál vysílá se k činům zásadně nevyjádřila, přiznala jen, že hercův talent je mimořádný a že pracuje na dalších dílech seriálu. Uvidíme, jak tato kauza bude pokračovat, ale do životopisu si tenhle koníček mladý herec nejspíš nedá.

ČTI TAKÉ: Představa versus realita! 10 fotek jídel, které se extrémně liší od původní vize!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:26 pátek 11. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 39
  WTF
 • 23
  OMG
 • 19
  LOL
 • 18
  FAIL
 • 16
  LOVE
 • 14
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART