Seznam se s herečkou Anne Winters, novou postavou ze seriálu 13 Reasons Why!

2. ledna 2018 13:48
Druhou sérii posílí mladá herečka Anne Winters

ČTI TAKÉ: ZÁBAVNÝ KVÍZ! 13 OTÁZEK NA TÉMA PÁN PRSTENŮ! JSI PRAVÝ FANOUŠEK? OTESTUJ SE!

Anne Winters

Pokud jste dosud neslyšeli o Anne Winters, dávejte pozor. Anne se objeví v druhé sérii 13 Reasons Why a je jasné, že její postava pořádně zamíchá dějem. Anne sice už nějakou tu dobu hraje a objevila se v seriálech jako je Liv & Maddie či The Fosters, úspěšný seriál pod taktovkou Seleny Gomez jí teprve může katapultovat mezi hvězdy. Anne bude hrát Chloe, která patří mezi populární dívky na škole a je roztleskávačka.

„Chloe se hodně liší od postav, které jsem hrála, ale bohužel nemohu prozradit žádné detaily o druhé sérii. Ale mohu říct, že do seriálu vstoupí hodně nových postav včetně mě,“ přiznala mladá herečka a dodala, že její postava se zapojí do hodně dramatických situací.

„V této sezóně nebude vše tak černé nebo bílé, jako to bylo v předchozí sérii. Budeme řešit, zda je to, co děláme je dobré nebo špatné. V této sezóně budeme mít mnohem více odpovědí, proč lidé dělají to, co dělají,“ naznačila tajemně herečka, která své narozeniny slaví 3. června a letos jí bylo 23 let.

Anne chodila se zpěvákem kapely Young Reckless Saints Taylorem Beau, ale mluvila se o tom, že měla románek i s Austinem Mahone. Jednou se Anne přiznala, že nemá Snapchat a že jí to vůbec nevadí. Jednou se ale svěřila, že přemýšlí, že si ho založí. My už se nemůžeme dočkat až Anne v roli Chloe uvidíme.

ČTI TAKÉ: Camila Cabello zhodnotila rok 2017 videem a poděkovala fanouškům!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:48 středa 2. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 22
  LOVE
 • 20
  SUPER
 • 15
  FAIL
 • 14
  LOL
 • 14
  WTF
 • 14
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART