Skvělá zpráva! Seriál Hra o trůny bude mít prequel z minulosti!

13. června 2018 14:26
Pokud patříte mezi ty, kdo se sice nemohou dočkat nové série Hry o Trůny, ale zároveň se děsí jejího finále, následující skutečnost vás možná potěší!

ČTI TAKÉ: NOVÝ KVÍZ: POZNEJ 50 FILMŮ A SERIÁLŮ PODLE OBRÁZKU!

Hra o trůny

HBO si oficiálně objednalo pilotní díl k novému prequelu Hry o trůny, tedy seriálu dějově předcházejícímu aktuálnímu příběhu. Podle oficiálního popisu se má dosud nepojmenovaný seriál odehrávat tisíce let před Západozemím, jak jej známe z Písně ledu a ohně. 

SERIÁLOVÝ KVÍZ! 20 OTÁZEK NA TÉMA HRA O TRŮNY (GAME OF THRONES)!

„Bude zaznamenávat úpadek světa ze zlatého Věku hrdinů do jeho nejtemnějších dob. Jisté je jedno: ať už půjde o děsivá tajemství dějin Západozemí nebo skutečný původ bílých chodců, záhady Východu nebo prapředky Starků z legend - tento příběh není podobný tomu, který známe.“

Cersei / Hra o trůny

Děj se tak pravděpodobně bude odvíjet dávno před dobou, v jaké jsou známi Jon Sníh či Daenerys. Příznivci se však mohou vydatně utěšovat faktem, že úvodní epizodu napíše přímo autor George R. R. Martin a scénáristka-producentka Jane Goldman, která má na svědomí například Kick-Ass nebo Kingsman: Tajná služba. Pokud se výsledek dočká schválení, nový seriál by měl být vysílán nejdříve rok po ukončení vysílání Hry o trůny.

Daenerys a Jon

Masky Bílých chodců.

Sansa Stark / Sophie Turner

Furdík byl do role Nočního krále přeobsazen.

UŽ NAŠEL MÍSTO ODPOČINKU! DJ AVICII (✝28) MĚL SOUKROMÝ POHŘEB VE STOCKHOLMU!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:26 čtvrtek 11. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • 15
  SUPER
 • 12
  LOVE
 • 10
  WTF
 • 8
  OMG
 • 7
  LOL
 • 7
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART