Selena Gomez poprvé otevřeně o transplantaci! „Nebýt operace, zemřela bych!“

31. října 2017 10:19
Zpěvačka se poprvé otevřeně vyjádřila k nedávné transplantaci, kterou byla nucena prodělat.

ČTI TAKÉ: Zábavný kvíz: 10 otázek o Shawnu Mendesovi! Jak dobře ho znáš? Otestuj se!

Selena Gomez a Francia Raísa

Tohle jí muselo stát hodně přemáhání. Zpěvačka a herečka Selena Gomez se poprvé v rozhovoru svěřila, jak jí je po nedávné transplantaci ledvin. Během rozhovoru jí podpořila i její kamarádka, ale hlavně dárkyně Francia Raísa. Herečka a zpěvačka, které nedávno vydala novinku Wolves a teď s Woodym Allenem natáčí nový film, se svěřila novinářce Savannah Guthier.

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

Příspěvek sdílený Selena Gomez (@selenagomez),

„Myslím, že jsme se dostala do budu, když jsem se musela rozhodnout, jestli chci žít nebo zemřít,“ říká s naprostou upřímností Selena. „Moje ledviny byly vyřízené. Nechtěla jsem nikoho žádat o pomoc, ale Francia se přihlásila sama a udělala to. Jsem jí za to neskonale vděčná,“ děkuje Sel své kamarádce.

Operaci musela podstoupit kvůli svému boji s lupusem, nemoc poprvé přiznala v roce 2015. Selena se během rozhovoru několikrát velmi dojala a bylo na ní vidět, že je pro ní velice těžké o nemoci a následné operaci mluvit. Vůbec se jí nedivíme a doufáme, že jí je už lépe.

ČTI TAKÉ: Top 10 nejsledovanějších seriálu na Netflixu! Který z nich máš nejraději?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:19 středa 28. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 130
  LOVE
 • 19
  OMG
 • 18
  FAIL
 • 15
  LOL
 • 13
  SUPER
 • 12
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART