Rychle a zběsile v Praze! Nalaď se s naší topkou největších hitů!

24. dubna 2018 11:11
Zajdi na Fast and Furious Live do O2 Areny v Praze a nalaď se už předem díky našemu speciálnímu playlistu složenému z top videoklipů těch největších hitů ze všech filmů Rychle a zběsile!

ČTI TAKÉ: FILMOVÝ KVÍZ! 20 OTÁZEK NA TÉMA RYCHLE A ZBĚSILE!

Fast and Furious Live

Hodinový playlist složený z klipů ze všech filmů The Fast and the Furious sleduj 8.5. od 10:00 na ÓČKU!

Pražská O2 arena se stává další zastávkou světového turné Fast & Furious Live! Vychutnejte si naživo dechberoucí akce z této celosvětově populární filmové ságy 21. a 22. září 2018!

Dvouhodinová, adrenalinem nabitá show plná na milimetr přesných kaskadérských kousků, které překonávají veškeré fyzikální zákony, má nakročeno k tomu stát se naprostou senzací mezi dosavadními živými halovými produkcemi.

KLIKNI A KUP VSTUPENKY NA SHOW FAST AND FURIOUS LIVE:

Vstupenky na show Fast and Furious Live

V živé show se představí nejen ta nejoblíbenější filmová auta, ale díky nejmodernějším 3D projekčním technologiím i klíčové lokace a kultovní scény z celé filmové série, takže budou fanoušci doslova vtaženi do fascinujícího světa Rychle a Zběsile.

Evropské turné Rychle a Zběsile začíná nadupanou světovou premiérou v londýnské O2 Areně 19. ledna 2018 a pokračuje po největších a nejmodernějších halách celé Evropy (Belgie, Itálie, Rakousko, Německo, Nizozemí, Francie, Portugalsko, Španělsko, Švýcarsko, Švédsko, Norsko, Finsko či Dánsko, Velká Británie).

Fast and Furious Live

Fast and Furious Live

Fast and Furious Live

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:11 středa 22. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 26
  SUPER
 • 15
  LOVE
 • 11
  OMG
 • 10
  FAIL
 • 9
  LOL
 • 9
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART