Beef z ATMO music při natáčení klipu So Down málem umrzl v ledové vodě!

4. září 2017 16:33
Beef popsal, jak probíhalo natáčení klipu a co bylo nejhorší a nejnáročnější...

ČTI TAKÉ: Při natáčení legendárního klipu Bomby se Ben Cristovao málem udusil! Co se dělo?

ATMO music - So Down ft. Thom Artway

Nominovaným v anketě Patnáctka jsou i ATMO music a Thom Artway s písní So Down. Pro kluky jde o první společný projekt. „Věděl jsem, že kdo jsou ATMO, ale neznal jsem je osobně. Sešli jsme se, domluvili to a šlo to celkem rychle,“ vypráví Thom.

So Down je příběh nevlastního táty rapera Beefa, který napsal text skladby. „Jde o to, že lidi by se neměli vzdávat, i když je život občas těžký,“ dodává. Pro Beefa bylo natáčení extrémně náročné.

PTNCK / Patnáctka

Rapovat musel v náročných podmínkách, například zavěšený hlavou dolů nebo ponořený v ledové vodě. „Natáčení hlavou dolů bylo první den a říkal jsem si, že to natáčení v ledové vodě bude v pohodě. Ale nebylo.

Ta voda byla tak studená, že jsem vůbec nevěděl, zda to dám a jestli to odzpívám,“ přiznal. Námět klipu vymyslel on a o režii a kameru se postaral Zdeněk Sopůšek, který se podepsal i pod dalšími klipy ATMO music.

Zítra 17:00 City Park Jihlava @beefovsky @oddatmomusic

Příspěvek sdílený ATMO music (@atmo_music),

Klip vznikal uprostřed větrné farmy na frýdlantsku na kopci Vítkov a v bývalé těžební oblasti Hamry na Liberecku. „Nejvíc mě baví to, že je to jiné. Je to náš první anglický refrén, s Thomem jsme ještě nespolupracovali a bylo to super,“ přiznává Beef.

Thom se naopak vždycky spolupracím bránil, ale oceňuje odlišnou melodickou linku. Nebrání se ani další společné práci. Patnáctku můžeš sledovat na OČKO každý všední den od 13, 14.30, 17.30 a 21 hodin. Vyhlášení o nejlepší klip patnáctiletí se uskuteční na Youfestu.

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:33 úterý 2. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 13
  OMG
 • 11
  LOVE
 • 9
  WTF
 • 8
  SUPER
 • 8
  LOL
 • 8
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART