Proč Cole Sprouse nikdy nechtěl hrát a co říká o seriálu Riverdale?

17. září 2017 15:03
Tenhle hot kluk nás hodně baví.

ČTI TAKÉ: Ariana Grande chystá dokument o turné. Jaký vztah má k tanečníkům a co si o nich myslí?

Cole Sprouse

Cole Sprouse

1. Cole Sprouse se narodil v Itálii 4. srpna 1992, ale jeho rodiče ho odmalička učili anglicky. Rodina se přestěhovala totiž do Kalifornie, když bylo Colemu a jeho bráchu Dylanovi 4 měsíce.

2. Do herecké branže pronikli oba bráchové díky své mamince. Cole pochybuje o tom, že by se jim jinak podařilo proniknout. „S bráchou jsme začali pracovat, když jsme byli malí, protože naše rodina potřebovala peníze. Nikdy jsem nepřemýšlel, že bych dělal herectví, nikdy to nebyla moje vášeň. Abych byl upřímný, kdybych to nezačal dělat díky mé matce, asi bych se herectví nevěnoval,“ překvapil.

3. Na Newyorské univerzitě studoval dálkově archeologii, kde byl i prezidentem klubu.

4. Když chodili s bratrem na vysokou školu, dali si od herectví pauzu. Chtěli mít vzdělání, kterému by se mohli plně věnovat. „Spousta lidí se nás ptala, proč jsme si dali pauzu? Neznamená to, že bychom už nikdy nehráli. Nepřemýšleli jsme o tom, vždycky jsme se chtěli vrátit, ale nutně jsme potřebovali mít i jiné vzdělání a jiný pohled,“ přiznal herec v rozhovoru pro Teen Vogue.


5. Oba bratři milují videohry. Dylan studoval Game Design na Newyorské univerzitě a přiznává, že bez her by nemohli existovat ani jeden z nich.

6. Cole je talentovaný fotograf. Jeho Instagram je toho jasný důkazem. Má ale další dva účty, na kterých dává i svoje fotky

Perks for the diurnal

Příspěvek sdílený Cole Sprouse (@colesprouse),

.

7. Pracoval v archeologické laboratoři v Brooklynu, ale jeho manažer mu poslal scénář pro seriál Riverdale. Původně chtěl hrát roli Archieho, ale nakonec byl více přirovnáván k Jughedu. „Je to outisider. Má jedinečný pohled na město, přátelství, odposlouchává, poslouchá, ale je jiný. Má strach z toho, že je zranitelný a není schopen normálně existovat s lidmi,“ charakterizuje svou postavu herec.

Novinka Riverdale je hit.


8. Zahrál si v našem milovaném seriálu Přátelé, kde hrál Rossova syna Bena. „Byl jsem zamilovaný do Jennifer Aniston, bylo to těžké s ní točit,“ svěřil se Cole se smíchem.

9. Kouří, ale přiznává, že ví, že je to špatné.10. Nesnáší amerického prezidenta Donalda Trumpa a nebojí se to otevřeně přiznat.

ČTI TAKÉ: 10 zajímavostí o Riverdale! Jaký kultovní seriál byl jeho předlohou?

via GIPHY

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:03 pondělí 15. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 104
  LOVE
 • 14
  SUPER
 • 10
  WTF
 • 10
  FAIL
 • 8
  LOL
 • 5
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART