#unfollowkazma? Přijde Leoš Mareš díky Kazmově nechutnému podrazu o Ferarri?

24. dubna 2018 9:40
Co se včera přesně stalo? A přijde díky tomu nakonec Leoš Mareš o své milované Ferarri? Nebo bylo všechno jen dobře zahrané i samotným Leošem? Pokud ano, nominujeme ho na Oscara v kategorii Herec roku!

ČTI TAKÉ: KVÍZ: LEOŠ MAREŠ! 20 OTÁZEK O OBLÍBENÉM MODERÁTOROVI!

Leoš Mareš se vsadil o Ferarri, že bude celý duben jezdit jen v trabantu

Leoš Mareš uzavřel začátkem dubna 2018 dost šílenou (a vtipnou) sázku. Celý měsíc bude jezdit trabantem a pokud ho někdo uvidí řídit za volantem jakéhokoliv vozu kromě Trabiho, věnuje mu své Ferrari. 

Leoš prožíval celý měsíc s Trabantem lehké peklo, ale sázku držel až do včerejšího dne, kdy ho alespoň podle toho jak to podal dost nechutným způsobem napálil „vtipálek“ Kazma... Včera ráno prý přišel podraz a Kazma připravil na Leoše hnusnou past, do které by se chytil snad každý normální člověk. 

Co se tedy podle Leoše přesně stalo? Leoš viděl ráno cestou do rádia „autonehodu“, která vypadala opravdu hrozivě. Muž proražený kůlem chroptěl v autě a jeho údajná žena běhající kolem auta volala o pomoc.

Leoš tedy vzal do ruky telefon, kde byla údajně operátorka první pomoci. Ta mu poradila, ať zkusí autem vycouvat a zraněnému muži tím pomoci. Leoš usedl za volant, zařadil zpátečku a... v tu chvíli se na scéně objevil Kazma s celým štábem, který mu oznámil, že prohrál sázku a Ferarri patří jim!

Celé video Leoše, ve kterém popisuje co se stalo najdeš tady: 

Něco takového je samozřejmě lidsky těžko uvěřitelné. Zvlášť přihlédneme li k tomu, že pokud by Mareš u nabouraného automobilu nezastavil, dopustil by se trestného činu „Neposkytnutí pomoci“. 

Podle §150 trestního zákona se totiž tohoto trestného činu dopustí každý, „kdo osobě, která je v nebezpečí smrti nebo jeví vážné známky poruchy zdraví nebo jiného vážného onemocnění, neposkytne potřebnou pomoc, ač tak může učinit bez nebezpečí pro sebe nebo jiného.“

Leoš Mareš

Ale co když je všechno jen hodně dobře zahrané, jak zde píše například server Expres.cz? Podle serveru Extra.cz vznikly fotografie, které Leoše s Kazmou usvědčují z toho, že to na nás celé nahráli. 

Zhruba po deváté, po konci ranní show, spolu tihle dva totiž stáli před budovou rádia, kde Leoš pracuje a celou dobu se usmívali a bavili, jako nejlepší kámoši. Když vám někdo provede to, co Leoš popisoval, přece s ním nebudete klábosit jen tak... 

Kazma

„Večer přidá výlev na Instagram, údajně celej vyklepanej, ale o Kazmovi neřekne jediný špatný slovo. Tohle udělat někdo mně, tak mu ukousnu hlavu a narvu mu ji do…, jen co bych se probrala z toho šoku,“ napsala na Facebook uživatelka Tereza, které se incident hned od začátku nezdál. Jak to je doopravdy? To se dozvíme nejspíš brzy od samotných aktérů... Kontroluj Kazmu na Instagramu a třeba se brzy dozvíš víc... Dej nám pod článkem v anketě vědět, za kým stojíš ty!

VIDEO: LEOŠ MAREŠ V MIXXXER SHOW! SLEDUJ CELÝ DÍL S FANCY A KOŤÁKEM: 

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:40 středa 22. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 54
  OMG
 • 33
  WTF
 • 19
  FAIL
 • 12
  LOL
 • 11
  SUPER
 • 7
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART