Přichází nový tým superhrdinů! Eternals s Angelinou Jolie jdou do kin

4. listopadu 2021 0:44
Snímek Eternals představí zcela nový tým superhrdinů filmového vesmíru Studií Marvel. Epický příběh se odehrává tisíce let a sleduje skupinu nesmrtelných hrdinů, kteří jsou nuceni vystoupit ze stínů, aby se opětovně spojili proti nejstaršímu nepříteli lidstva, Deviantům.
Eternals

Film má vynikající herecké obsazení. Richard Madden, známý z Hry o trůny, exceluje jako všemocný Ikaris, 20 tisíc let starý, neuvěřitelně silný muž považován za vůdce celého týmu. Rovněž umí vytvářet iluze a svou sílu čerpá až ze samotných základů celého vesmíru.

Gemma Chan hraje lidstvo milující Sersi. V dobách Odysseova putování zpět na Ithaku na sebe vzala podobu čarodějky Kirké a slavného hrdinu pořádně prozkoušela. Později byla přítomna požáru Říma i Merlinovu shromáždění rytířů Kulatého stolu.

Kumail Nanjiani je kosmickou silou poháněný Kingo, kteý pochází z Japonska ze 16. století během období Samurajů, tudíž disponuje právě zručností s katanou.

Lauren Ridloff je superrychlá Makkari, kterou dělá zajímavou už jenom fakt, že je hluchá.

Brian Tyree Henry je inteligentní vynálezce Phastos, hodně melancholický a vůči válkám nevyhraněný.

Salma Hayek hraje moudrou duchovní vůdkyni Ajak, která zažila Trojskou válku ve 13. století a je uctíván ve Střední Americe.

Eternals

Lia McHugh je věčně mladá a přitom prastará Sprite, která si ráda utahuje jak z lidí, tak z Eternalů.

Don Lee je mocný Gilgamesh, černá ovce celé skupiny.

Barry Keoghan je odměřený samotář Druig, který rád manipuluje ostatními, v komiksech je diktátorem fiktivní země a snaží se získat nadvládu nad ostatními Eternaly.

A Angelina Jolie je divoká bojovnice Thena. Pochází z Olympie a je sestřenicí Thanose (ano, i on byl dříve Eternal). Je velmi silná a nesmrtelná. Mezi její největší přednosti je perfektní zacházení s lukem, vytváření iluzí a schopnost létat. Více zde.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:44 pátek 4. března 2022. Anketa je uzavřena.

 • 0
  SUPER
 • 0
  LOL
 • 0
  WTF
 • 0
  FAIL
 • 0
  OMG
 • 0
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART