Přibrala 30 kilo a bojuje se zákeřnou nemocí, přiznala herečka z Pretty Little Liars!

29. září 2017 18:10
Sasha Pieterse se svěřila, proč za poslední dva roky tolik přibrala...

ČTI TAKÉ: Gratulujeme! John Snow alias Kit Harrington požádal o ruku krásnou Rose Leslie!

Sasha Pieterse ztloustla

Herečka Sasha Pieterse, která je známá hlavně díky seriálu Pretty Little Liars, aktuálně boduje i v televizní show Dancing With the Stars. Tancovat má i na svou oblíbenou píseň Most Girls od Hailee Steinfeld. „Miluji tuto píseň. Zpívá se v ní o tom, co člověk doopravdy prožívá,“ svěřila se herečka, která musí často bojovat s nepříjemnými komentáři na internetu. 

Na sociálních sítích jí bylo vyčítáno, že za poslední dva roky přibrala téměř 31 kilo kvůli zhoršenému zdravotnímu stavu. Od té doby, co tančí ale už skoro sedm kilo zhubla. „Za dva roky jsem přibrala 30 kilo. Bylo opravdu smutné, jak lidé reagovali. Říkali, že jsem těhotná, protože jsem tlustá. Byli naštvaní za to, že vypadám takhle,“ přiznala.

„Byla to jedna z nejtěžších věcí, co jsem kdy prožila. Neměla jsem tušení, co se děje a neznala jsem žádný způsob, jak to řešit. Nedávno mi ale byla diagnostikována nemoc PCOS (Syndrom polycystických ovarií), což je nemoc vaječníků, která může hodně ovlivnit to, jak vypadáte. Konečně jsem věděla, co se děje,“ přiznala Sasha své trápení.

„Teď vidím výsledky. Myslím, že nejdůležitější je to, že se já cítím dobře. Když jsem začala tancovat, zhubla jsem více než sedm kilo,“ raduje se herečka, které to sluší i s pár kily navíc!

ČTI TAKÉ: Sasha Pieterse a Janel Parrish z Pretty Little Liars opět spolu v seriálu! Co je čeká tentokrát?

Sasha​​ and​ ​Gleb’s - Waltz - Dancing with the Stars:

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:10 sobota 27. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 276
  LOVE
 • 32
  SUPER
 • 28
  OMG
 • 27
  FAIL
 • 24
  WTF
 • 15
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART