Chceš práci snů? Vyzkoušej dělat ošetřovatele zvířat v luxusním resortu!

15. února 2018 11:11
Skvělá práce na Bahamách? Zní ti to jako dream job?

ČTI TAKÉ: Šílený trend z Japonska! Holky schválně nosí menší spodní prádlo!

Plameňáci

Jestli přemýšlíš nad tím, že potřebuješ novou práci a chceš vyrazit za teplem, máme pro tebe jeden tip. Na Bahamách se nachází luxusní resort Baha Mar, který právě teď shání nového zaměstnance. Nejedná se ale o ředitele celého resortu, ale o šéfa nebo šéfovou, kteří se budou starat o hejno plameňáků, kteří se v resortu budou vyskytovat od jara!

Resort na Bahamách

Je ale nutno dodat, že budeš potřebovat opravdu hodně zkušeností s těmito zvířaty. Místo je otevřeno nejen pro obyvatele Baham, ale i pro zájemce z celého světa. Musíš mít titul v zoologii nebo v příbuzném oboru a nejméně pět let zkušeností práce a péče o exotické ptáky.

Ideální kandidát by měl mít také dobré lidské vlastnosti, měl by být přátelský a komunikativní, protože se očekává, že bude bavit návštěvníky resortu a bude pro ně připravovat speciální program.

ZÁBAVNÝ KVÍZ! BTW, OMG, LOL? Víš, co znamená která zkratka?

Ptáci budou mít dostatečný prostor ve vnitřních i venkovních výbězích a je nutné, aby se zde cítili v bezpečí. Pokud si myslíš, že je to tvoje vysněná práce, běž na stránku www.bahamar.com a podej si přihlášku. Třeba strávíš zbytek roku na nádherných Bahamách! A pokud tam potkáš toho pravého, nebo tu pravou, tak možná i zbytek života!

ČTI TAKÉ: Agentka Scullyová ze seriálu Akta X se svlékla! Bojuje za práva zvířat

Luxusní resort na Bahamách

via GIPHY

ČTI TAKÉ: Jde mu v patách! Syn Cristiana Ronalda nafotil s tátou novou kolekci!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:11 pátek 15. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 18
  OMG
 • 12
  SUPER
 • 11
  FAIL
 • 11
  LOVE
 • 10
  LOL
 • 10
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART