Po Chuckym a Annabelle přichází další strašidelná panenka. Seznamte se s M3GAN

12. ledna 2023 0:53
James Wan a studio Blumhouse, přední tvůrci filmové hrůzy, natočili horor o modernější sestře panenky Annabelle a legendárního Chuckyho. M3GAN vás přijde děsit do českých kin už 12. ledna.
M3GAN

Panenka M3GAN je zázrak umělé inteligence, dokonale naprogramovaný stroj, který může být pro dítě tím nejlepším kamarádem, a co je možná ještě důležitější, dokonalým spojencem jeho rodičů. Jeho autorkou je Gemma (Allison Williams), brilantní technička, která panenku vyvíjí pro přední hračkářskou společnost.

M3GAN

Když její sestra s manželem zahynou při autonehodě, vpadne do života Gemmy její osmiletá neteř Cady (Violet McGraw), která bouračku přežila jen s pár škrábanci. Protože Gemma to s dětmi zoufale neumí a traumatizovaná Cady potřebuje nějaké povyražení a hlavně kamarády, stane se přímo ideálním testerem pro prototyp M3GAN.

M3GAN

Tohle rozhodnutí bude mít dalekosáhlé následky. Zpočátku se vše vyvíjí přímo skvěle – dívka se ve společnosti nové „kamarádky“ rychle zotaví a pro Gemmu je vědomí, že existuje bytost, která na Gemmu dohlédne, bude jí radit a vychovávat, ideálním řešením. Bohužel, prototypy se vyznačují tím, že bývají technicky nedokonalé a leccos se u nich může zvrtnout. Zvlášť v případě M3GAN, která je v naplnění svého klíčového poslání, tedy v ochraně Cady, ochotná udělat cokoliv. Třeba jít přes mrtvoly. Více o filmu najdete zde.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:53 pátek 12. května 2023. Anketa je uzavřena.

 • 6
  LOL
 • 6
  OMG
 • 6
  LOVE
 • 5
  SUPER
 • 5
  FAIL
 • 2
  WTF

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART