Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • PAŘÁK: První díl je tady! Zaklínač, pistole a nechybí ani Pokémoni

  15. září 2015 20:16
  Středeční premiéra Herdynova Pařáku běží už od rána na televizních obrazovkách. Viděl jsi ho? A co na nový herní pořad říkáš?

  Tak a máme tu premiérový díl pořadu Pařák! Tím vás bude provázet každou středu YouTuber Pavel Mikeš aka Pája aka Neskutečný borec, pravděpodobně ho však budete znát pod přezdívkou Herdyn. A co všechno se odehrálo v prvním díle? Hrál se Zaklínač, GTA 5 a nechybělo ani chytání Pokemónů.

  Herdyn totiž ve svých zprávách o gamesách zmínil tři oblíbené hry.
  Tou první je The Witcher 3: Wild Hunt, pro kterou vyjde 13. října datadisk Heart of Stone. Můžete se tedy těšit na cca dalších 10 hodin putování a mečování s šedivým hrdinou Geraltem. Datadisk vyjde pro PC, Playstation 4 i Xbox One.

  Sni´mek obrazovky 2015-09-15 v 9.10.10.png

   

  Druhou zmiňovanou novinkou je vylepšení pro Grand Theft Auto 5, které se vztahuje opět a znovu na online mód pro více hráčů a ne na single player. I tak si však můžeme vývojářům z Rockstar Games zatleskat, vytvořili totiž hodně zásadní update s názvem Freemode Events, který maže všechny lobby a načítání. Prostě je to všechno live.


  giphy.gif

  A poslední hot news patří hře Pokemon GO, která bude dostupná na mobilních zařízeních s iOS nebo Androidem. O hře zatím není příliš informací, každopádně se můžeme těšit na nevšední zážitek, který v sobě kombinuje známý seriálový motiv, rozšířenou realitu a prvky reálného světa. To zní docela dobře, ne?

   

  Sleduj celý díl tady:

  Tento článek pro vás připravil blogmagazín o youtuberech YTMAG.CZ.

  Související