Horor Veronica: Nejděsivější film Netflixu je natočen podle pravdy!

5. března 2018 15:39
Horor Veronica je natočený podle skutečných událostí. Režisér a jeho tým se inspirovali v policejních složkách, kde našli tento děsivý případ...

ČTI TAKÉ: ČEŠKA GÁBINA (18) UTRÁCÍ PENÍZE RODIČŮ, ABY VYPADALA JAKO BARBIE!

Horor Veronica je jen pro silné nervy

V archivech španělské policie existuje pouze jeden případ, kdy byla oficiálně zaznamenána existence nadpřirozených jevů. Jeden z mistrů současného hororu Paco Plaza se rozhodl zfilmovat tento kriminální příběh s velmi realistickým nádechem.  

Roku 1992 byla v Madridu nalezena mrtvá dívka, která se svými kamarády vyvolávala duchy skrz světoznámou hru Ouija, která má dokázat nejen vzbudit duchy, ale i odpovědět na jakoukoliv otázku. 

Objevuje se v nekonečném množství (nejen hororových) filmů a s lidmi, kteří ji hrají to nikdy nedopadne dobře. 

KVÍZ PRO FANOUŠKY LEGENDÁRNÍ TRILOGIE SLUNCE SENO! OTESTUJ SE, KELIŠOVÁ

O co přesně tedy jde v novém filmu? Ústřední zápletku tvoří svět Veroniky a jejích sourozenců, kteří se musí střetnout se silami zla, o jejichž existenci zatím neměli tušení. 

Hlavní hrdinka Veronica začne vyvolávat svého mrtvého kamaráda. Navštíví ji však překvapivě její zesnulý otec a pak už berou události rychlý spád. 

Pokud máte strach z duchů, na tenhle film se radši ani nedívejte! Hýbou se tu samy věci, v pozadí běhají stíny, ozývají se divné zvuky – prostě opravdový nechutný duchařský horor, po kterém se jen těžko usíná!

Veronica

Veronica

FILMOVÝ KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA HOROR TO! VYZNÁŠ SE? OTESTUJ SE!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:39 úterý 3. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • 203
  SUPER
 • 62
  OMG
 • 40
  LOVE
 • 31
  LOL
 • 30
  WTF
 • 24
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART