ÓČKO slaví 18. narozeniny novými pořady! Těšte se na tetovačky, tanec i naháče!

12. října 2020 12:26
V ÓČKU jsme se rozhodli oslavit své osmnáctiny odvážně. Hudební nabídku našich stanic doplníme vybranými kontroverzními reality show, které už se osvědčily velkým úspěchem ve světě. Ty zahrneme do programového bloku pod názvem O 18+.

Proč zrovna reality shows? Reality shows na hudebních kanálech vlastně vznikly. Jsou přirozeným doplňkem zábavy, kterou hudební stanice svým divákům poskytují. Zajímavé jsou i tím, že ukazují svět „před kamerou“ a „za kamerou“. 

Vybírali jsme z mnoha dostupných formátů a nakonec jsme sáhli po britských originálech, které budou mít u nás v ČR úplnou premiéru. Všechno vypukne v pondělí 12. 10. 2020! . 

Na co se můžete těšit? Ukážeme opravdu VŠECHNO!

V rámci bloku O 18+ se v našem vysílání objeví světově úspěšné reality show formáty. 

Od pondělí do čtvrtka od 22:00 můžete zhlédnout britskou sérii Naked Attraction. Na první pohled standardní studiová „seznamka“ s malým ozvláštněním - v každé epizodě si žena nebo muž vybírá své potenciální partnery a partnerky pouze na základě zcela odhalené fyzické přitažlivosti. Pouze pohledem na jejich nahé tělo.

Naked Attraction

Na pondělní a úterní dopoledne od 11:00 nasazujeme sérii Tattoo Fixers, která nabízí extrémní příběhy nepodařených tetování a cestu k jejich opravě. 

Tento formát bude ve středu a čtvrtek střídat varianta Body Fixers, ve které jsou napravovány různé tělesné nedostatky. 

Na sobotní večer zařazujeme „trochu jinou“ taneční show Flirty Dancing, která představuje odvážné taneční kreace párů, které se poprvé setkají až při samotném milostném tanci. Ten také rozhodne o jejich dalším osudu.

Přehled vysílání

PO-ČT 22:00 NAKED ATTRACTION: Seznamka na tělo

PO-ÚT 11:00 TATTOO FIXERS: Krotitelé zfušovaných kérek

ST-ČT 11:00 BODY FIXERS: Náprava zhuntovaných těl

SO 20:20 a NE 9:20 FLIRTY DANCING: Láska na první tanec

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:26 úterý 9. února 2021. Anketa je uzavřena.

 • 57
  SUPER
 • 33
  FAIL
 • 32
  WTF
 • 29
  OMG
 • 27
  LOL
 • 26
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART