Spouštíme casting do nahé seznamky Naked Attraction Česko & Slovensko!

20. března 2024 20:44
Nahou seznamku Naked Attraction vysíláme v rámci svého večerního programového okna O18+ už více než tři roky, uvedli jsme přes 250 epizod a svým divákům nabídli naháče z Británie, Německa nebo Itálie! Teď je ale přinášíme do Česka!

Aktuálně je na ÓČKU k vidění polská verze a to hned po playlistu hot klipů od neděle do čtvrtka ve 22h!

„Konečně budou mít díky ÓČKU Češi a Slováci možnost se nejen dívat, ale i přímo zúčastnit,“ slibuje náš programový ředitel Alexandr Guha.

Naked Attraction

„Jaro je spojeno s navazováním vztahů, randěním a flirtováním, a tak jsme spustili první kolo castingu,“ vysvětluje Guha.

Od 20. března se tak můžete přihlásit vyplněním základního dotazníku na stránce nakedattraction.cz. Vybraní zájemci budou pozvání do druhého kola na osobní pohovory. Oproti běžným seznamkám odkrývá Naked Attraction přirozenou krásu nahého těla bez filtrů či naaranžovaných fotografií. Zkusit seznámit se může kdokoli starší 18 let jakékoli orientace, tělesných proporcí a sexuálních preferencí. Nahá seznamka je založena na protiváze nekonečného dopisování, rutinních schůzek a nepříjemných překvapení v ložnici.

„Profily ÓČKA na sociálních sítích patří mezi nejsilnější lifestyle média a máme těsné vazby na trendy online tvůrce, takže jak casting, tak samotné vysílání budou doprovázet online formáty, což je i v porovnání se zahraničním uvedením Naked, které se zaměřilo vesměs na televizní či VOD vysílání, výjimečné,“ plánuje naše online marketing konzultantka Eliška Herciková.

„Naši fanoušci se tak mohou těšit například na tematická videa projektu Show Us, instagramové short formáty a řadu derivátů populárních dating shows,“ vyjmenovává Herciková. Na produkci spolupracuje ÓČKO s Drive Film Factory. „Dělat tuhle světovou seznamovací show je velká výzva a přípravy jsou již v plném proudu,“ říká producent Matěj Pichler.

Castingu se můžete zůčastnit zde!

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART