Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Nová kapela HODINY = STAR-UP měsíce února na ÓČKU!

  3. února 2016 10:23
  Charismatický zpěvák Tomáš Sehnal a jeho kapela HODINY představují na ÓČKU svůj poprockový debut - song s názvem Stmívání!

  foto: Universal Music / Marek Musil

  Pětice pražských muzikantů se na hudební scéně už nějaký ten pátek pohybuje a netají se tím, že chce dělat kvalitní českou muziku opřenou o životní zkušenosti a příběhy. Tomáš, Dan, Matěj, Lukáš i Sýba tvrdí: „Když jsme natáčeli singl Stmívání, ještě jsme neměli jasnou představu, co bude dál. Tenkrát jsme se ve studiu střídali s kapelou Kryštof a producent Milan Cimfe nám řekl, že poslouchali píseň s Richardem Krajčem a shodli se, že je nejvyšší čas pustit se do toho.

  Později, když jsme přemýšleli nad názvem, jsme se k téhle historce vrátili. Protože čas je stejně podstatný pro nás všechny. A v našich životech a na tomhle světě nám jej měří... Hodiny,“ vysvětluje Tomáš. A dodává: „Hudba nemá téměř žádné limity, ani věkové. Máme pocit, že to, co teď děláme, je opravdové, pravdivé a inspirované časem, který už jsme stihli prožít.” Richard Krajčo nakonec dohlížel i na finální podobu písně a také pomohl kapele s nápady laděním nových písní.

  Stmívání je sympatická kombinace popu, rocku, energie, emocí, výrazného českého textu, silné melodie a současné produkce. A pokud další singly budou mít takovou sílu, můžeme počítat s tím, že co nevidět se s touto partou budeme potkávat i na pódiích tuzemských festivalů, kde se kluci cítí nejlépe. „Máme všichni spoustu zájmů. Dan s Lukášem velmi dobře fotí a mají dokonce svůj ateliér. Matěj leze po všem, co je trochu do kopce. Čím víc, tím lépe. A sdílím s ním lásku k lodím. Oba máme zkoušky, a když je čas, rádi brázdíme vody. České i vzdálenější. Sýba je zase velký rybář. Když má volnou chvíli, sedí u vody. Díky němu vánočního kapra nikdo neřešíme,” představuje kapelu Tomáš. Singl Stmívání vznikal s pomocí uznávaného hudebního producenta Milana Cimfeho. Klip se natáčel na přelomu září a října 2015 v Praze.

  Hodiny - Stmívání

  http://hodiny.net

  www.facebook.com/skupinahodiny

  Související