To že byla láska? Nejkratší manželství celebritích párů, která nevydržela ani rok!

1. listopadu 2022 13:03
Někdy to prostě nevyjde. Rozvody jsou celkem častou záležitostí a pochopitelně se nevyhýbají ani slavným osobnostem. Ale opravdu je manželství, které vydrželo jen dva dny?
1/11

Tak tohle nevyšlo. Láska, která se během několika týdnů nebo měsíců změní v rozvod? Ano, stává se to i v Hollywoodu. A někdy šlo prý dokonce jen o vtip, nikoliv o lásku. 

Kim Kardashian & Kris Humphries

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:03 středa 1. března 2023. Anketa je uzavřena.

 • 39
  LOL
 • 35
  LOVE
 • 32
  WTF
 • 31
  SUPER
 • 31
  FAIL
 • 29
  OMG
Foto

N30e38l80s52o42n T40u98c67k22e83r

Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde svědčím, že mě matka představila Babě Ogbogo, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti, a můžeme mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co udělala to potřebné. Nyní jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří tam čelí vztahovým a manželským obtížím, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přerušil jsem jeho kontakt zde, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu dostal přes jeho číslo WhatsApp. +2349020168697

Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART