Nejen herecká, ale i módní hvězda! Proč navrhuje Tommy Dorfman z 13 Reasons Why oblečení?

7. listopadu 2017 9:10
Mladý herec se rozhodl bojovat módou! Proti čemu?

ČTI TAKÉ: ZÁBAVNÝ KVÍZ: Poznáš na fotkách všech 11 bezhlavých celebrit? Otestuj se!

Tommy Dorfman ze seriálu 13 Reasons Why

Hvězda seriálu 13 Reasons Why Tommy Dorfman je nejen hereckou hvězdou, ale začíná fušovat i do módní branže. Herec začal spolupracovat s ASOS a vytvořili společně kolekci, u které doufá, že bude mít pozitivní vliv na jeho fanoušky. Tommy hraje v seriálu Ryana Shayera vytvořil společně s internetovým obchodem a neziskovou organizací GLAAD unisexovou kolekci.

„Je to opravdu jedinečné, protože společnost ASOS skutečně zaujímá velmi pozitivní postoj, ale především se postará o spolupráci s takovou organizací jako je GLAAD. Jejich posláním je pomáhat skupinám či jednotlivcům, kteří jsou vytlačeni na okraj společnosti,“ řekl herec pro časopis Attitude k zahájení prodeje kolekce.

„Začalo to odsouváním LGBTQ lidí a nyní se to začalo týkat i lidí, co mají politicky jiný názor. Je tak obzvlášť důležité, aby se jednalo o značku, která je cenově dosažitelná pro všechny lidi. Je mimořádně vzrušující se na tomto projektu podílet,“ dodal Tommy. Kolekce vypadá opravdu skvěle a vy si jí můžete zakoupit na stránkách prodejce.

ČTI TAKÉ: Charlie Puth randí s herečkou Leou Michele? Zpěvák přiznal, že se s ní vídá!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:10 středa 7. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 15
  LOVE
 • 12
  OMG
 • 11
  LOL
 • 10
  WTF
 • 9
  SUPER
 • 8
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART