Nechutné! Nicolas (19) naplánoval smrt rodičů, aby získal dědictví

7. června 2018 10:06
Zápletka jednoho z případů vraždy se vyjasnila. Americký šperkař Theodore Shaughnessy byl zavražděn během vloupání na počátku března a z najmutí vraha, který zločin spáchal, byli obviněni jeho son Nicolas Patrick a jeho přítelkyně Jaclyn Alexa Edison. Oběma je 19 let!

ČTI TAKÉ: ANKETA: LUXUSNÍ CROCSY S FUSKAMI, KTERÉ STOJÍ TISÍCE! HIT NEBO SHIT?

Nicolas Shaughnessy si najal vraha svých rodičů

Policie se v Theodorově domě vyskytovala od 2. března, kdy jeho žena nahlásila vloupání a přivolaní strážníci našli podnikatele mrtvého v důsledku opakovaného střelného zranění. Důkazy proti Nicolasovi se pak během následujících měsíců hromadily, načež na něj místní šerif vydal zatykač za zločin prvního stupně.

NOVÝ FILMOVÝ KVÍZ: 50 OTÁZEK NA TÉMA PADESÁT ODSTÍNŮ!

Policejní údaje přitom prozrazují, že Nicolas se chlubil dědictvím, které by mohl získat po smrti svých rodičů a údajně tvrdil lidem, že je to více než milion dolarů - detektivové pak potvrdili, že šlo o částku 2 milionů dolarů.

via GIPHY

Nicolas podle všeho hledal lidi, kterým se dá zaplatit za něčí zabití. Zaměstnanec z jeho obytného komplexu mu pak měl skrze textovou zprávu nabídnout placenou vraždu obou rodičů. „Prostě vejdeš, postřílíš celou rodinu a vezmeš jim cennosti. Nepotřebuješ masku, protože budou mrtví,“ řekl údajně tomuto příteli.

Policie mimo jiné zjistila, že záznamy z bezpečnostní kamery v čase zločinu byly smazány. Toto odstranění bylo vystopováno do lokality uživatele, který k němu měl přístup a podle policejních dokumentů to tak byl hlavní důkaz, že přístup k účtu byl využit z domu Nicolase a Jaclyn.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:06 pátek 5. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • 30
  WTF
 • 17
  SUPER
 • 17
  OMG
 • 16
  LOL
 • 14
  FAIL
 • 14
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART