Návrat hodného kluka Justina! O novém tetování a o pobytu za mřížemi!

22. června 2017 11:43
Justin Bieber začal sekat dobrotu. Pořídil si nové tetování a lituje svých prohřešků!

ČTI TAKY: Příjemně fantastické „All I Can Think About Is You“ od Coldplay!

Justin Bieber seká latinu

Justin Bieber se stůj co stůj snaží vymazat svou minulost zlobivého chlapce a seká teď dobrotu. Justin se k lepšímu obrátil v době, kdy natáčel desku Purpose a teď se snaží dělat věci, kterého ho dělají psychicky víc v pohodě. Teď to završil i novým tetováním, kde stojí Better at 70.

„Když se kouknu zpátky, udělal jsem v životě hodně chyb a zbytečností. Cítím, že jsem tím ztratil hodně času a teď chci dělat jen věci, které mě dělají lepším člověkem. Chci na sobě pracovat každý den,“ svěřil se zpěvák hitu Sorry.

Po pár dnech přidal Justin na své sociální sítě inspirativní citáty, zprávy a fotky. Jednou u nich je například i fotka, kde má na sobě vězeňskou oranžovou kombinézu, když byl zatčen. Justin tak lituje svých chyb a snaží se být teď lepším člověkem a vzorem pro své fanoušky.

Vypadá to, že se musíme rozloučit s tím bad boyem, kterým byl JB ještě před pár lety. Musíme souhlasit s tím, že vězení není nejlepším místem na Zemi a nemusíte se mu vyhnout, ani když jste Justin Bieber. Budeme doufat, že JB svůj slib o sebezlepšení splní. Už ho nikdy nechceme vidět za mřížemi!

Doraž na Vodafone YOU FEST 2017 a poslechni si českého Justina a další hvězdy!

Mugshot #jailsnotacoolplacetobe, #notfun #neveragain

Příspěvek sdílený Justin Bieber (@justinbieber),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:43 pátek 20. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 239
  LOVE
 • 25
  SUPER
 • 22
  LOL
 • 14
  WTF
 • 12
  FAIL
 • 11
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART