Na Vistě prožijete nejlepší rodinnou dovolenou! Děti se pobaví, rodiče si odpočinou

16. srpna 2023 0:35
Wellness s bazénem, saunami i originální nabídkou procedur, chutná gastronomie a hodnotné animační programy, které pohltí doslova celou rodinu. To vše najdete v rodinném hotelu Vista na Dolní Moravě!
Horský resort Dolní Morava - hotel Vista

Těžko byste hledali lepší místo pro vaši rodinnou dovolenou. Během léta vašim dětem na hotelu Vista věnují animátoři každý den až 12 hodin hodnotné zábavy, kterou na míru připravují pro menší děti i teenagery, a to včetně animací při snídaních a večeřích, kdy si rodiče mohou v klidu vychutnat své jídlo. Letní animační programy s novými postavami víly Brusinky, Borůvky a Včelky Andělky zabaví všechny děti. Tematicky se společně s animátory děti vydají Za tajemstvím dávných časů, kde se propojí všechny místní poklady - hory, bylinky, včelky, les, minerály, hvězdy a mnohem víc.

Jen co vpadnete dovnitř hotelu, děti se vám rozutečou na všechny světové strany. Kromě bezkonkurenčních animačních programů od samého rána až do večerních hodin totiž děti objeví i spoustu hracích míst, které přilákají jejich pozornost. Pro ty nejmenší je tu Baby svět pro poklidné hraní, pro ty větší Dětský svět s hracím labyrintem a hernou plnou hraček nebo Play Room s Xbox 360 s náloží zábavných her a autodráhou na ovládání.

Horský resort Dolní Morava - hotel Vista

Na venkovním hřišti najdou oblíbenou Pumptrack Zone. Uměle vytvořený okruh s vlnami a klopenými zatáčkami umožňuje udržovat i zvyšovat rychlost jízdy pouhým pumpováním na kole nebo koloběžce. Jízdu na 37 metrů dlouhé pojezdové ploše si užijí menší děti i teenageři. Dětská horská nebo BMX kola a freestyle koloběžky včetně helmy jsou k zapůjčení.

Jen pár desítek výškových metrů nad hotelem objevíte svět unikátních zážitkových míst. Nejdelší visutý most svého druhu na světě Sky Bridge 721, nebeskou procházku na Stezce v oblacích nebo třeba 3-kilometrovou jízdu na Mamutí horské dráze. K tomu všemu Mamutíkovy zážitkové parky s nekonečnou zábavou, které si v rámci Rodinného pobytového balíčku užijete neomezeně po celou dobu pobytu.

Fotogalerie

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART