Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Na Hip Hop Kemp míří Tech N9NE, Masego, Kontrafakt a další

  25. července 2019 0:15
  Hip Hop Kemp se v letošním roce uvede v novém hávu, ale se stále stejně dobrým vkusem. Vystoupí Tech N9NE, Masego, Kontrafakt, EarthGang, Hocus Pocus a další. Brány Hip Hop Kempu 2019 se otevřou už za měsíc, přesně 15.srpna.
  Hip Hop Kemp


  Z rozsáhlé zaoceánské scény dorazí jeden z nejúspěšnějších nezávislých rapperů na světě - Tech N9NE, který je pověstný rychlým rytmickým rapem (tzv.Chopper stylem) a zběsilými show. 

  Tech N9NE

  Tech N9NE

  V tom si s ním nezadají ani EarthGang, další velké lákadlo letošního Kempu a jedna z nejnadanějších nových partiček na scéně, které během koncertu jednou hoří strop, podruhé límec... Kdoví co se stane příště... 

  EarthGang

  EarthGang


  Po dvou letech se na Kemp vrací také TrapHouseJazz megastar Masego, jehož hit Tadow zhlédlo jen na YouTube bezmála 137 milionů diváků. 

  Masego

  Masego


  Zcela unikátním (poprvé a zřejmě naposledy) bude vystoupení francouzské legendy Hocus Pocus, která už nevydržela tlak svých fanoušků a přislíbila jednorázově opustit hudební odpočinek a objet pár akcí, mezi kterými má Kemp privilegované místo. 

  Hocus Pocus

  Hocus Pocus


  Jednu z nejlepších desek loňského roku přivezou představit Masta Ace & Marco Polo - zkušená dvojka v nejlepší formě. Ace dodal štempl posvěcení, když Marco začínal a ten na oplátku vdechnul jeho rapům nový život.

  Ostříleným matadorem v plné síle je i Pharoahe Monch, který ještě ve své někdejší domovské formaci, duu Organized Konfusion natočil tři alba. Od konce 90.let si ale jede úspěšně po vlastní ose, kterou už stihl lemovat čtyřmi nahrávkami. 

  Mix Master Mike je DJ kapely Beastie Boys, který ale objel svět i se Cypress Hill nebo Metallicou, hrál na zahájení Olympiády ve Vancouveru nebo na večírku Baracka Obamy v Bílém Domě. Je držitelem Grammy, tří párů zlatých gramofonů za tři světové DMC tituly v řadě a podle USA Today je „nejlepším DJem na světě“.

  Letošní line up bude posílen i o stále populárnějšího Tokena, generály Boot Camp Clik – duo Smif N Wessun, producenta The Alchemist, který jezdí jako koncertní DJ pro Eminema a má bubny na deskách lidí jako ScHoolboy Q, Nas, Fat Joe, Jadakiss, Ghostface Killah nebo Snoop Dogg. 

  Z Detroitu dorazí čtveřice Clear Soul Forces, která sama sebe charakterizuje jako „odpověď na vše, co jste kdy chtěli vědět o hip hopu a báli jste se zeptat“ a z JAR se po třech letech na Kemp vrátí drahokam v podobě Yugen Blakrok, jejíž „sci-fi zvuky, tvrdý bubny a meditativní melodie“ dostali např. i Chuck Dho nebo Sage Francise.

  A jestli něco patří k Hip Hop Kempu stejně neodmyslitelně jako atmosféra, Festivalpark nebo logo se sluncem, jsou to Kontrafakt. Trendy se můžou měnit, ale že KF zůstávají jedinou domácí kapelou, která zaujme i mezinárodního fanouška Hip Hop Kempu, to zůstává. Kontrafakt na Kempu chybět nemůžou a proto na něm ani chybět nebudou.

  Nadupaný pochopitelně nebude jen line up, ale i doprovodný program, který nově nabídne i volbu Queen of HHK nebo opět Battle Breaking Arenu, kde si to budou rozdávat ti nejlepší BBoyz a street dancers ze všech koutů světa i talentovaní amatéři.

  J96i30l52l R25o62d89r47i39g35u26e36z

  Přejděte na stránku SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

  Související