Modelku Winnie Harlow štve, že o ní všichni mluví jen kvůli její nemoci

29. března 2018 15:48
Modelka nechce, aby jí všichni znali jen kvůli její nemoci kůži.

ČTI TAKÉ: 25 ŠOKUJÍCÍCH PROMĚN! PŘED A PO ZHUBNUTÍ! OPRAVDU JDE O STEJNÉ LIDI!

Modelka Winniew Harlow

Modelku Winnie Harlow nikdo jen tak nepřehlédne. Krásná modelka trpí vzácnou chorobou kůže vitiligo. Je snad nejznámější dívkou, která touto chorobou trpí a i díky své nezvyklosti je považována za nejzajímavější modelku na světě. Winnie tento týden zveřejnila na svém Instagramu fotografii, kde se snaží odpoutat od své choroby.

@eveningstandardmagazine @evening.standard and all other tabloids, magazines and people who write articles on me PSA: I’m not a “Vitiligo Sufferer”. I’m not a “Vitiligo model”. I am Winnie. I am a model. And i happen to have Vitiligo. Stop putting these titles on me or anyone else. I AM NOT SUFFERING! If anything I’m SUCCEEDING at showing people that their differences don’t make them WHO they are! All our differences are apart of who we are but they don’t define us! I’m sick of every headline ending in “Vitiligo Sufferer” or “Suffers from Vitiligo”. Do you see me suffering? The only thing I’m Suffering from are your headlines and the closed minds of humans who have one beauty standard locked into their minds when there are multiple standards of beauty! The beach was damn fine that day, nothing to suffer about! 

Příspěvek sdílený ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow),

Deník The Evening Standard otiskl její fotografii a napsal, že je známá díky své chorobě. Winnie se ale jejich článek vůbec nelíbil.

The Evening Standard a další bulvární časopisy o mě stále jen píšou kvůli mé nemoci. Nejsem vitiligo vyslanec ani netrpím touto nemocí. Jsem Winnie, jsem modelka, ale nejsem vitiligo vyslanec nebo její oběť. Všechny naše rozdíly nás odlišují, ale nedefinují, kdo jsme,“ napsala naštvaně modelka na Instagram.

Kvíz: Zvládneš našich dvacet otázek o seriálu Simpsonovi? Ukaž se!

„Jsem naštvaná na každý článek, kde je napsáno vitiligo vyslanec nebo oběť této nemoci. Vidíte mé utrpení? Jediná věc, co mě trápí jsou vaše články a uzavřené mysli lidí, kteří si myslí, že vědí, jak vypadá krása. Jsou různé druhy krásy,“ dodala. 

Sand to the beach 

Příspěvek sdílený ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow),

Jsem opravdu hodně nemocná. Ale mám mozek, jako vy a moje kůže je vlastně stejná jako vaše. Nechci být mluvčí lidí s nemocí vitiligo jen proto, že ji mám také. Pokud vás inspiruji, jsem na to hrdá, ale nebudu na sebe vyvíjet tlak jen proto, abych byla nejlepší na světě,“ řekla už v roce 2016 časopisu Elle.

Nemoc, kterou modelka trpí je neinfekční kožní porucha, při které dochází ke ztrátě melonocytů – buňek, tvořících kožní pigment.

ČTI TAKÉ: Konec lásky! Dara Rolins a raper RYTMUS: Místo svatby šokující rozchod

Addiction to Love... but you deserve more than you know 

Příspěvek sdílený ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow),

Winnie Harlow

Winnie Harlow

ČTI TAKÉ: Jak ozdobit vajíčka na Velikonoce? 9 originálních návodů!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:48 pátek 27. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • 20
  LOVE
 • 10
  FAIL
 • 9
  SUPER
 • 9
  LOL
 • 8
  WTF
 • 8
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART