Martin Garrix v novém seriálu prozradil, proč se bál dělat předskokana Justinovi Bieberovi!

3. září 2017 13:46
2. díl seriálu The Martin Garrix Show je tady: Předskokan pro Justina Biebera, cestování po Jižní Africe a další zajímavosti ze života holandského DJe a producenta!

ČTI TAKÉ: MAČKÁŠ MI HADA... NEJVTIPNĚJŠÍ FOTKY A MEMES! SLEDUJ!

Martin Garrix a Justin Bieber

Holandská DJská a producentská superhvězda Martin Garrix prozradil v pokračování svého Youtube seriálu „The Martin Garrix Show“ mimo jiné i to, jaké to bylo, dělat předskokana jedné z největších současných hvězd popmusic i jaké to bylo, vyrazit si s africkými fanoušky a osobně s nimi pokecat!

Justin Bieber a Martin Garrix

Martin Justina očividně hodně respektuje a váží si ho: „Jsem s Justinem kámoš a často jsem vyrazil sám na pár jeho koncertů. Ale popravdě má dost odlišnou fanouškovskou základnu! Takže jsem se hodně bál, že až začnu hrát a pouštět nějaký pecky, všichni mě vypískaj, nebo budou prostě jenom stát a čekat, až konečně přijde jejich hvězda - Justin.

Justin Bieber a Martin Garrix

Byl jsem úplně v šoku, protože fanoušci na mě zareagovali úplně skvěle, pálil jsem do nich jeden song za druhým a všichni mi vraceli obrovskou energii svým tancem a křikem, bylo to ohromující!“

Justin Bieber a Martin Garrix

Martin v seriálu popisuje i to, jak navštívil S.O.S. dětskou vesničku v Africe, které osobně pomáhá sponzorováním a finanční podporou pro nejchudší rodiny a děti. Návštěvu vesnice popisuje jako „jeden z nejhezčích dnů v jeho životě“. Martin má rozhodně srdce na pravém místě!

via GIPHY

Na celý díl se můžeš podívat tady! The Martin Garrix Show: S2.E2 South Africa:

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:46 pondělí 1. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 90
  LOVE
 • 12
  FAIL
 • 10
  SUPER
 • 10
  WTF
 • 9
  LOL
 • 7
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART