Marpo má nový klip Dead Man Walking! Hit nebo shit? Hlasuj!

18. května 2017 18:23
Album Dead Man Walking vzniká v anglických a amerických studiích a jeho vydání je naplánováno na únor 2018. První singl z tohoto alba spolu s videoklipem vydal ale Marpo už dnes - rok před připravovanou akcí v O2 Areně!

ČTI TAKÉ: POJEĎ NA IBIZU! DJ NO. 1 STARTUJE UŽ 22. KVĚTNA! TEN NEJLEPŠÍ EDM SET VYHRÁVÁ!

Marpo

Marpo & TroubleGang jsou odhodláni pokořit další vysněnou metu: na květen 2018 připravují epický koncert do O2 areny u příležitosti vydání nového alba Dead Man Walking. „Nic není v životě zadarmo, ale o to víc to chutná, když si to vybojuješ. To, co teď zažíváme, je nádhera!,“ vypráví Marpo, vlastním jménem Otakar Petřina ml.

VIDEO: MARPO - DEAD MAN WALKING:

Má být na co pyšný. Se svým TroubleGangem loni vyprodali dvě haly (Malá sportovní a Forum Karlín) v jednom roce, čímž vytvořili rekord na česko-slovenské hiphopové scéně. Letos v květnu se úspěšně zhostili role headlinerů největších Majálesů.

Marpo

„Zrovna jsme s klukama vzpomínali, jak jsme kdysi sotva hráli na céčkový stagei ve tři odpoledne a koukali jsme na velký kapely a přáli si být jednou na jejich místě,“ popisuje Marpo a dodává „O2 arena bude vrcholem naší dosavadní cesty, chystáme koncert, jaký v Československu ještě nebyl.“

19/5 prodej listku pro sirokou verejnost #troublegang #marpo

Příspěvek sdílený TroubleGang  (@mcmarpo),

Set-up samotné haly je pro české koncerty novátorský – poprvé budou zataženy boční tribuny, aby vznikla co největší plocha na stání. „Naše koncerty jsou o nespoutané energii, být na ploše znamená mít z koncertu maximum,“ uvádí producent akce a manažer kapely Michal Šamánek.

Marpo

Apokalypsa by se měla tentokrát z hlavního pódia přesunout i mimo auditorium – do kuloárů haly či dokonce mimo ni. Po skončení koncertu pokračuje afterparty přímo v O2 areně, která potrvá do ranních hodin.

Marpo

Nejvěrnější fanoušci sdružení v TroubleGang Family si již rezervovali 7.000 ks vstupenek, zbývající kapacita se nabídne ve veřejném předprodeji od pátku 19. května v 10:00 v síti Ticketportal.

Vstupné na akci je 699 Kč vč. všech poplatků, VIP a jiné vstupenky se prodávat nebudou, protože si kapela při této vzácné příležitosti přeje „stejný maximální zážitek pro všechny“.

Ceny vstupenek:

 • Člen TG Family: 599 Kč
 • Veřejnost: 699 Kč

Předprodej pro veřejnost:

 • 19. května 2017 v 10:00

via GIPHY

MARPO - DEAD MAN WALKING je podle mě...
Hlasuj 318
HIT!
Hlasuj 142
SHIT!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:23 pátek 15. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 106
  SUPER
 • 27
  LOVE
 • 17
  WTF
 • 15
  LOL
 • 13
  FAIL
 • 10
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART