Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

16. října 2018 13:11
Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka! Spolu s Jasonem Derulou vystoupí ve čtvrtek 25. října v pražské Tipsport areně. Co fanoušky čeká?
Marcus a Martinus

Dvojčata Marcus a Martinus jsou v současnosti největším popovým fenoménem ze severských zemí. Teprve šestnáctiletí zpěváci si dobyli srdce teenagerů po celém světě. A vy je nyní můžete vidět naživo! Vystoupí už 25. října v pražské Tipsport areně, kde budou hrát v rámci koncertu Jasona Derula, jenž si mladé talenty vybral jako svého speciálního hosta.

Návštěvníky koncertu ale nečeká jenom neobyčejný hudební zážitek a skvělá show na pódiu. Těšit se mohou i na zábavný doprovodný program. Pokud se na akci chystáte, rozhodně nesmíte minout Óčko stánek!

SLAVNÍ BRATŘI A SESTRY! O TĚCHTO HVĚZDÁCH JSTE NETUŠILI, ŽE JSOU SOUROZENCI!

K dispozici bude cool fotostěna, u které se můžete nechat zvěčnit a odnést si tak unikátní památku. Když se bude usmívat, rozhodně od hostesek dostanete také stylovou Óčko placku!

Lístky nemáte, ale na koncert byste strašně moc chtěli jít? Hou hou! Máme pro vás super zprávu, ale budete si muset pospíšit. Jen do zítra si na iDNES Ticket můžete koupit vstupenky s 20% slevou!

S Jasonem vystoupí severské duo Marcus & Martinus.

Doporučujeme také v nejbližších dnech sledovat Instagram Óčka, bude se totiž soutěžit o účast na Meet and Greet s Marcusem a Martinusem!

KVÍZ MARCUS A MARTINUS! VÍTE VŠECHNO O SLAVNÝCH DVOJČATECH?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:11 středa 13. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • 376
  LOVE
 • 41
  SUPER
 • 34
  LOL
 • 29
  OMG
 • 27
  FAIL
 • 26
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART