Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • SOUTĚŽ! Vyhrajte podepsaný obraz od Marcus a Martinus!

  21. prosince 2018 21:00
  Soutěž o jedinečný obraz od Marcus a Martinus! Tohle můžete získat jen u nás!
  Marcus a Martinus

  Tahle soutěž nemá obdoby. Od ÓČKA můžete získat speciální novoroční dárek, který budete vlastnit jen vy. Můžete vyhrát podepsaný obraz od Marcuse a Martinuse! Jestli jste praví fanoušci MM, tak to pro vás rozhodně nebude problém!

  A co pro to musíte udělat?

  Sledujte 25. prosince od 15 do 16 hodin TV ÓČKO speciální hodinku jen s Marcus a Martinus. Zde kromě klipů uvidíte i zajímavosti ze zákulisí, které se děly, když kluci přijeli 25. října do ÓČKA. Pak běžte na web a vyplňte kvíz, ze kterého musíte získat plný počet bodů. Po dosažení 100 % se vám ukáže tajné heslo, které nám pošlete do messengeru Facebooku. Na začátku zprávy napište SOUTĚŽ MARCUS A MARTINUS, následně připište tajné heslo.

  Soutěžní kvíz Marcus a Martinus! Odpovězte na všechny otázky a vyhrajte!


  Kvíz si můžete zkusit už teď nanečisto, ale odpovědi na některé otázky získáte jen, když budete sledovat Vánoční speciál Marucs a Martinus 25. 12. 2018 od 15 hodin. Důležité je říct, že na kvíz máte několik pokusů, ale heslo nám musíte stihnout poslat do 2. 1. 2019! Poté soutěž uzavřeme a vyhlásíme vítěze!

  Hraje se o obraz, který nám kluci věnovali a podepsali jen pro VÁS! Tak hrajte!

  HODNĚ ŠTĚSTÍ!

  Marcus a Martinus speciálně pro diváky ÓČKA podepsali obraz

  Marcus a Martinus speciálně pro diváky ÓČKA podepsali obraz

  P76a36v84l72í84n32a H94o83ř31a16v30o38v21á

  Já miluji tyto dva zpěváky. Poslouchám je velmi ráda, mám i jejich knížku a jednou bych se ráda podívala na jejich koncert. Tento obraz je moc pěkný a moc bych si ho přála.

  Není to tak dlouho co jsme učili ve škole, že krása se může líbit jednomu člověku ale nemusí se líbit druhému, a myslím si že tak je to i s tímto obrazem. Někomu jako mě se tento obraz může líbit a někomu možná příjde strašně ošklivý.

  Za mě jsou Marcus a Martinus šikovní, odvážní, hezcí a vytrvalí zpěváci, protože jen málo lidí (dětí) dokáže tolik co tihle dva chlapci. I kdejaký dospělí by možná nevydržel takový tlak co mají oni- musí stíhat školu, nahrávat a jezdit po světě na turné a na koncerty. Z mé strany mají obrovský obdiv. VR^R^R^VV

  C97h17y44b18y S79t24o94r15o27č17i67a

  povedzte mi, kam tento svet speje? To že môže byť 16-ročné decko bez talentu (hlas je zmenený) a ich tatko čo im kúpil slávu (ano téma korupcie je aj v Nórsku veľmi obľúbená) slávnejší ako majstri sveta (čo ja viem) v bedmintone. A aj keby nemali zmenený hlas, chlapci zmutujú a čo bude potom? No budú mať po sláve. Tým obrazom by som si ani riť nevytrel. Nechápem vás, prečo toto podporujete, keď strácate sledovanosť. Nad tým by slintala max. tak nejaká tlstá nadržaná 12-ročná baba bez kamarátov. Prosím prestante, sami si ubližujete. Strácate sledovanosť kôli tomuto. Za pochopenie ďakujemRvRvRv.

  Související