Marcus a Martinus se vrací do Česka, zbývá už jen pár vstupenek!

11. července 2019 15:13
Norská dvojčata Marcus a Martinus se vrací do České republiky. Dvojice bude koncertovat v Brně, zbývá už jen omezený počet vstupenek.

Marcus a Martinus se vrací do České republiky

Sedmdesát nejrychlejších čtenářů Idnes.cz mělo navíc možnost si ke vstupence přikoupit VIP balíček, který obsahuje dárek, setkání s Marcusem a Martinusem ve speciálním stanu, možnost položit jim jakoukoli otázku a vyfotit se s nimi. Po této exkluzivní nabídce na iDNES.cz se jen zaprášilo.

Koncert ve Slavkově bude jediným vystoupením norských dvojčat ve střední Evropě (vstupenky si můžete zakoupit na iDNES Ticket). Kromě nich vystoupí u Brna také populární skupina Slza a finalista českého kola Eurovize Tomáš Boček.

Šestnáctiletá dvojčata Marcus Gunnarsen a Martinus Gunnarsen zpívají od svých pěti let, profesionální kariéru ale nastartovali až v roce 2012. Jejich popularita nabrala v posledních letech nevídaných rozměrů a aktuálně patří k nejúspěšnějším evropským umělcům nové generace. Kdekoliv se Marcus & Martinus objeví, vyvolávají davové šílenství a jejich koncerty jsou měsíce dopředu beznadějně vyprodány.

Marcus a Martinus svým vystoupením ve Slavkově u Brna vynahradí početným českým fanouškům podzimní koncert, který dopadl neslavně. Měli předskakovat Jasonovi Derulovi, ale koncert byl pár minut před začátkem zrušen kvůli technickým problémům.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:13 pátek 8. listopadu 2019. Anketa je uzavřena.

 • 64
  LOVE
 • 30
  SUPER
 • 21
  FAIL
 • 21
  OMG
 • 20
  LOL
 • 20
  WTF
Foto

C28h90r86i22s41t53i86e C63a77l87d13w53e38l53l

Přejděte na stránku SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART