Plníme vaše sny! Marcus a Martinus dorazí ve čtvrtek do Óčko Chupa Chups Chart!

23. října 2018 14:18
Už ve čtvrtek 25. 10. 2018 vystoupí norská dvojčata Marcus a Martinus na koncertě Jasona Derula v pražské Tipsport areně. Ale tušíte, co udělají ještě před tím? Dorazí do televize ÓČKO jako hosté ÓČKO CHUPA CHUPS CHART!
Marcus a Martinus

Milí MMers, nechť jsou vaše přání vyslyšeny! Koncert Jasona Derula a sourozeneckého dua Marcus a Martinus je už na spadnutí, je proto na čase, abychom vám vyzradili naše největší překvapení. Ještě před koncertem, který se koná ve čtvrtek 25. 10. 2018 v pražské Tipsport areně, dorazí norská dvojčata jako hosté do ÓČKO CHUPA CHUPS CHART!

Fanoušci Marcus & Martinus před měsícem málem zbořili ÓČKO studio. Jenom jsme oznámili, že budeme soutěžit o vstupenky na koncert a objevil se tam dav s transparenty, začali zpívat a bušit na okna. Teď když budou kluci živě ve studiu? Čekám masakr! Pokud studio vydrží, těším se na skvělej díl!” Říká Honza Řičař, moderátor pořadu, k připravovanému čtvrtečnímu dílu.

Marcus & Martinus ve vysílání mimo jiné také podepíšou osobně svou novou knihu s názvem Náš příběh, o kterou budou moct fanoušci soutěžit na letošním Fabia Youfestu 3. listopadu na Výstavišti v pražských Holešovicích.

SPECIÁL MARCUS & MARTINUS: 10 VĚCÍ, KTERÉ NORSKÁ DVOJČATA MILUJÍ!

Hitparádu ÓČKO Chupa Chups Chart s Marcusem & Martinusem vysílá TV ÓČKO živě ve čtvrtek 25. 10. od 15:05 s reprízou v neděli 28. 10. v deset hodin dopoledne.

Pokud se na koncert chystáte, a budete se tak ve čtvrtek pohybovat po Praze, můžete se přijít podívat také ke studiím TV ÓČKA. Pokud to klukům čas dovolí, rádi vás prý přijdou pozdravit!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:18 středa 20. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • 666
  LOVE
 • 51
  SUPER
 • 45
  WTF
 • 28
  OMG
 • 25
  LOL
 • 20
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART