Mamka Seleny Gomez se pustila do Harryho, Nialla, Shawna i Charlieho! Tuhle reakci od fanoušků nečekala!

30. října 2017 12:41
Mamka Seleny Gomez Mandy byla reakcí na svoji fotku hodně nepříjemně překvapená.

ČTI TAKÉ: Kočky lepší než želvy ninja! Japonský fotograf je učí bojovým kouskům!

Selena Gomez a její mamka

Tohle fanoušci Seleny Gomez nečekali. Její mamka a výkonná producentka seriálu 13 Reasons Why Mandy Gomez napsala na svůj instagram hodně překvapivý komentář.

„Nemůžete prosím objevit nějakou chlapeckou kapelu nebo zpěváka? Už nemůžu slyšet Charlie Putha, Shawna Mendese, Harryho Stylese ani Nialla Horana v rádiu. Jestli je ještě někdy uslyším v rádiu, narazím autem do zdi a zabiju se,“ napsala Mandy k fotce, kde je její iPod, na kterém má spoustu nevyřízených emailů. Dodala ale, že Harryho a Nialla ještě zvládne, protože jí jejich písničky nevadí tolik, jako Shawna a Charliho.

Wolves is out now! 

Příspěvek sdílený Selena Gomez (@selenagomez),

Do Mandy se pustilo mnoho zpěvaččiných fanoušků s tím, že nechápou, co se jim na těchto zpěvácích nelíbí. Mandy fotku následně smazala a nahradila jí jiným snímkem. „Nemyslím to zle na kluky, osobně proti nim nic nemá, ale vadí mi, když zapnu rádio nebo televizi a slyším tam pořád ty samé písničky,“ snažila se Mandy o obhajobu.

Momma and I

Příspěvek sdílený Selena Gomez (@selenagomez),

Fanoušky Seleny ale neoblomila, protože se jim nelíbilo, že Mandy se opírá i do Charlieho, se kterým má její slavná dcera písničku. Mandy si následně svůj účet smazala. Mandy by si na hanlivé komentáře měla dávat pozor, zvláště potom, co se jako výkonná producentka podepsala pod seriál 13 Reasons Why, který jasně ukazuje, jak moc mohou lidská slova někoho zasáhnout.

Selena se k celé kauze nevyjádřila, ale vzhledem k tomu, že na Instagramu patří k nejsledovanějším, měla by si ona a její rodina dávat pozor na to, co pustí ven do světa. Přestože je nám jasné, že Mandy to určitě nemyslela zle, neví, jak mohla její slova čtyři talentované muzikanty zasáhnout.

ČTI TAKÉ: Poprvé od transplantace ledvin na pódiu! Selena Gomez se představí v rámci předávání cen!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:41 úterý 27. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 209
  WTF
 • 41
  LOL
 • 29
  FAIL
 • 26
  OMG
 • 23
  LOVE
 • 20
  SUPER

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART