Lili Reinhart z Riverdale přiznala: „Díky úzkostem chodím už roky k terapeutům a beru prášky!“

11. ledna 2018 12:27
Své zkušenosti s profíky přiznává Selena Gomez, Demi Lovato i Keke Palmer! Kdysi bylo chodit k psychologovi nebo psychiatrům něco zvláštního, dnes se celebrity otevřeně přiznávají, že pomoc specialistů vyhledávají často i ony!

ČTI TAKÉ: NOVÝ KVÍZ! 20 OTÁZEK NA TÉMA SÁGA STMÍVÁNÍ! JSI OPRAVDOVÝ FANOUŠEK? OTESTUJ SE!

Lili Reinhart a Cole Sprouse /Riverdale/

Když se Lili Reinhart přestěhovala do Los Angeles, byla na všechno úplně sama a k tomu, aby získala nějakou práci se musela ponižovat před spoustou lidí, díky čemuž dostalo její sebevědomí pořádně na frak a Lili upadla do depresí. Poté se vrátila do rodného Ohia, ale i tam následně ukončila dvě svoje pracovní nabídky hned první den na place, protože nebyla schopná fungovat mezi lidmi. Terapie jí ale pomohla dostat se zpátky na nohy!

Cole Sprouse a Lili Reinhart

„Chodila jsem tehdy k terapeutovi šest měsíců a jen díky němu jsem zase zjistila, kdo doopravdy jsem a dala jsem se dohromady. Jak ale říkám, rozhodně to nebylo přes noc a trvalo to půl roku. I teď v Kanadě pořád navštěvuji psychoterapeuta. Rozhodla jsem se pro tuhle pomoc v několika chvílích mého života a vždycky to bylo z jiného důvodu.

Camila Mendes a Lili Reinhart

Mám extrémně stresující povolání a taky nejsem zrovna přeborník v plánování si času, schůzek, natáčení a života! Jsem trochu chaotik a nervák. Beru i antidepresiva, takže zrovna teď mi je naštěstí dobře a žádné depky nemám. 

Když jsem ale šla k terapeutovi poprvé, hrozně jsem se styděla a připadala jsem si divně. Postupně jsem ale na sobě viděla, jak moc mi naše sezení pomáhají a o kolik se díky nim cítím lépe a byla jsem šťastná, že jsem se pro terapii rozhodla a odhodlala se na ni přihlásit!“

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:27 pátek 11. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 93
  LOVE
 • 20
  OMG
 • 17
  LOL
 • 16
  WTF
 • 16
  FAIL
 • 15
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART