Lili a Camila z Riverdale ztratily díky Photoshopu půlku obvodu pasu

12. března 2018 11:05
Krásky z úspěšného seriálu se rozhodly bojovat proti extrémním a zbytečným úpravám ve Photoshopu!

ČTI TAKÉ: ONE DIRECTION JSOU ČÁSTEČNĚ ZPÁTKY! DEJ SI NOVÝ MIX JEJICH PÍSNIČEK!

Camila Mendes a Lili Reinhart

Holky ze seriálu  Riverdale se rozhodly bojovat proti kultu krásy. Na internetu se objevily fotky z filipínské mutace časopisu Cosmpolitan, kde mají Camila Mendes a Lili Reinhart upravené postavy.

Camila Mendes

Camila sdílela na svém Instagramu fotky, u kterých psala, že se cítí hodně znepojeně a nerespektovaně, když vidí své tělo upravené Photoshopem

Tato těla nejsou naše, je to jen hodně zkreslená přirozená krása. Dávám přednost tomu, aby naše těla byla viděna tak, jaká jsou skutečně. Nechci mít o polovinu štíhlejší pas, jsem spokojená s tím, co mám,“ napsala Camila s tím, že stejný názor má i Lili. 

Camila pak fanoušky poprosila, aby se podívali na InstaStories Lili a jednotlivé fotky porovnaly. I Lili se o této problematice zmínila. Zajímavostí je, že americká verze časopisu fotky obou hereček neupravovala. 

Camila Mendes

 „Dnes je Mezinárodní den žen a během uplynulého roku jsme viděli tolik hnutí za práva žen a jedna věc je jasná. Teď je náš čas. Jsme připravené udělat tento svět lepším místem pro všechny ženy,“ napsala herečka. 

ZÁBAVNÝ KVÍZ O SERIÁLU RIVERDALE! 20 OTÁZEK PRO OPRAVDOVÉ FANOUŠKY! OTESTUJ SE

Ale máme před s sebou ještě dlouhou cestu. Náš boj není u konce. Camila a já jsme pracovaly opravdu tvrdě, abychom se cítily dobře v našich tělech. Je to každodenní bitva. Ale přesto jsou naše těla zkreslovány a je to dokonalý příklad toho, že musíme překonat ještě hodně překážek. 

Nemůžeme přestat bojovat. Naše bitva právě začala. Jsme silné a krásné a nebudeme se schovávat za Photoshopem, abychom se přizpůsobily standardům krásy,“ pokračuje herečka.

Lili Reinhart

Ani jedna herečka se nebála nikdy mluvit o svých problémech s postavou. Například Lili se svěřila, proč bojovala s depresí a Camila dokonce přiznala, že bojovala s poruchou příjmu potravy. Nelze se tak divit tomu, že se obě holky snaží bojovat za to, aby každý měl rád svoje tělo takové, jaké je!

ČTI TAKÉ: ČESKÝ LEV 2018: VÍTĚZOVÉ V JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍCH! CENY JSOU ROZDÁNY

Lili Reinhart

Dylan a Cole Sprouse

Cole Sprouse / Riverdale

Riverdale

Riverdale

Parta ze seriálu Riverdale

ČTI TAKÉ:  LGBT: ELSA Z LEDOVÉHO KRÁLOVSTVÍ BUDE MÍT MOŽNÁ V DALŠÍM FILMU HOLKU!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:05 úterý 10. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • 36
  LOVE
 • 16
  OMG
 • 15
  LOL
 • 15
  FAIL
 • 13
  SUPER
 • 11
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART