Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Léto v Monínci pokračuje, dopřejte si s rodinou 7 nocí za cenu 5!

  16. srpna 2022 11:31
  Areál Monínec nabízí i v létě aktivity pro celou rodinu. Navíc stále platí zvýhodněná cena ubytování v Hotelu Monínec nebo Nové Javorce, kdy za sedm nocí zaplatíte jen pět.

  Léto na Monínci

  Monínec je přes léto zaměřený především na rodinné rekreace, milovníky cyklistiky a aktivní dovolené. Je tu připravený bohatý program: kromě lanové dráhy a plně vybaveného Aktivity parku jsou to také každodenní animační programy pro děti, sledování noční oblohy, koncerty, filmové večery v letním kině nebo mezinárodní gastronomické dny zaměřené na nejrůznější světové kuchyně. Samozřejmostí je i tentokrát skvěle upravený bikepark s rodinnou tratí Family Trail.

  Skiareál Monínec

  Pro aktivní návštěvníky je k dispozici bikepark s množstvím variabilních možností tras, dostatek okolních cyklistických a turistických stezek, lanová dráha, tenisové a volejbalové hřiště, dvě golfová hřiště v okolí či relaxace ve wellness s panoramatickým výhledem do údolí Českého Meránu.

  Pro děti je připravený bohatý program, kdy si mohou kromě různorodých animačních programů užít například i dětskou diskotéku, pohádkové filmy v letním kině, pobyt v Aktivity patku, tubing, vodní svět, lanový park, koloběžky, discgolf, bungee trampolíny, paddleboarding, vodní maxiskluzavku, jízdu na voru či na vodních elektrolodičkách nebo obří kuličkovou dráhu.

  Koupat se můžete v v blízkém Pilském rybníku s čistou vodou, písečnou pláží a dětským hřištěm, nebo ve vyhřívaném venkovním bazénu s perličkovou lázní a protiproudem, který se nachází přímo na terase pod hotelem a jehož součástí je i moderní dětské hřiště s houpačkou, klouzačkou, lezeckou stěnou, pískovištěm či skákacím panákem a občerstvení Café Bar Terasy. V horkém počasí pak děti i jejich rodiče jistě ocení 100metrovou vodní maxiskluzavku či vodní svět, ve kterém návštěvníci najdou nádrže s vodou a korýtka, kde si zejména menší děti mohou pouštět vodu nebo měnit její průtok. Více zde.

  Fotogalerie

  Související