Kylie Jenner slaví 21! Sama sobě dala velmi zvláštní dárek!

10. srpna 2018 13:32
Nejmladší kráska ze slavného rodinného klanu Kardashians & Jenner slaví 21. narozeniny! Sama sobě mladá maminka Kylie připravila velmi speciální dárek! Najdete ho na Instagramu!

Kylie Jenner slaví 21!

Kylie Jenner si ke svým 21. narozeninám dala dárek prostřednictvím Instagramu! Zdá se vám to příliš obyčejné na to, že se jedná o jednu z nejlépe mladých vydělávajících podnikatelek?! Nenechte se mást, pro Kylie to znamená něco opravdu výjimečného!

Na oslavu svých 21. narozenin totiž sdílela dvě neskutečně roztomilé a něžné fotky se svou malou dcerkou Stormi! Pro fanoušky to bylo něco nečekaného. Začátkem letošního roku se totiž mladá maminka zařekla, že fotky Stormi nebude na sítích sdílet, a to kvůli negativním komentářům.

KVÍZ ZAMILOVANÉ FILMY: POZNÁŠ 30 ROMANTICKÝCH FILMŮ PODLE OBRÁZKU?

Až dosud to opravdu dodržela. Na Instagramu tak jejích 112 milionů followerů mohlo vidět pouze fotky jí samé, produktů její kosmetické značky Kylie, případně společné fotky s kamarádkami, sestrami či partnerem, raperem Travisem Scottem.

Z tohoto důvodu pro ni bylo opravdu výjimečným darem, že se mohla světu pochlubit, jak nádhernou a roztomilou má dcerku. K jedné ze dvou fotek se Stormi napsala „Ke svým narozeninám přináším svůj nejvýjimečnější dárek. Co zač byl můj život před tebou Stormi?! Miluji tě můj malý andílku!“

my heart

Příspěvek sdílený Kylie (@kyliejenner),

ČTI TAKÉ: 10 VĚCÍ, DÍKY KTERÝM MÁ KYLIE JENNER LUXUSNÍ POSTAVU!

Musíme nechat, že malá Stormi je opravdu krásná! Co myslíte vy? Napište nám do diskuze!

Fotogalerie Kylie Jenner

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:32 sobota 8. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • 70
  LOVE
 • 20
  FAIL
 • 19
  LOL
 • 18
  WTF
 • 16
  SUPER
 • 15
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART