LILY REINHART: Kvůli depresím málem nezískala roli Betty v seriálu Riverdale!

29. září 2017 22:32
Herečka bojuje celý život s depresí a úzkostmi.

ČTI TAKÉ: Přibrala 30 kilo a bojuje se zákeřnou nemocí, přiznala herečka z Pretty Little Liars!

Camila Mendes a Lili Reinhart

Lily Reinhart bojovala s depresemi.

Lily Reinhart znají diváci z televizního hitu Riverdale, kde hraje krásnou Betty Cooper. Lily se ale netají tím, že trpí celoživotní úzkostí a depresí a nedávno časopisu W Magazine přiznala, kdy si šáhla téměř na dno.

Herečka vyrůstala s matkou v New York city, přestože její rodné město je Cleveland. Přestěhovala se poté do Los Angeles, kde pomáhala i v místní restauraci, aby si přivydělala, ale skončila s velkými psychickými problémy. „Věděla jsem, že si potřebuji vydělat peníze, ale nešlo mi to,“ přiznala herečka. Když práci ztratila, dostala nejhorší panický záchvat svého života.

Cole Sprouse a Lili Reinhart

„Vystoupila jsem ze svého taxíku, šla jsem domů a mámě jsem řekla, že nejsem v pořádku. Dostala jsem tašku, do které jsem dýchala, protože jsem nemohla dýchat. Bylo to jako by se mi zhroutil svět. Nechtěla jsem si přiznat, že jsem selhala, ale byla jsem ráda, že jsem doma,“ svěřila se.

Přestože příznaky záchvatu paniky se mohou u lidí lišit, mohou způsobovat i zrychlenou srdeční frekvenci, potíže s dechem a strach ze ztráty kontroly. Někteří lidé mohou mít jeden dva záchvaty za život, někdo je ale může mít opakovaně. Po tomto záchvatu se herečka rozhodla obnovit spolupráci se svým terapeutem. „Velice mi pomohl postavit se znovu na nohy,“ uvedla Lily. V té době šla na svůj první konkurz na Riverdale.

Novinka Riverdale je hit.

„Dostala jsem ty nejhorší léky. Cítila jsem se jako monstrum. Strávila jsem tři hodiny tím než jsem něco natočila na kazetu, ale nebyla to ta dívka, kterou znala,“ přiznala. Přesto se herečce podařilo dostat se do dalšího kola a jak to všechno dopadlo už víme. I přesto je důležité, že Lily o svých depresích mluví otevřeně a dává tak naději každému, kdo bojuje s něčím podobným!

ČTI TAKÉ: Přestalo ho bavit hraní? O čem chce Cole Sprouse ze seriálu Riverdale začít blogovat?

Příspěvek sdílený Lili Reinhart (@lilireinhart),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:32 sobota 27. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 53
  LOVE
 • 25
  OMG
 • 22
  WTF
 • 18
  FAIL
 • 17
  LOL
 • 15
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART