Které filmy budeš sledovat v létě? Máme pro tebe tipy na co jít do kina!

29. května 2018 10:09
Začíná nám červen, léto už je v podstatě za rohem a není nic lepšího, než před všudypřítomným vedrem utéct do kina. Na co ale zajít? Toť správná otázka, na kterou ti pro časové rozmezí června až srpna dám hned pět odpovědí!

ČTI TAKÉ:  TOP 5 NEJHORŠÍCH ZLODUCHŮ ZE STAR WARS! DARTH VADER, DARTH MAUL A DALŠÍ.

Incredibles 2

Svět filmů v podání Martina Donáta, to je CINEMA geek! Novinky, reportáže, recenze a mnohé další rubriky. Ať už jsou filmy váš život a nebo si pouze občasně užíváte v kinech ty největší velkofilmy, tak zde najdete co hledáte - s nadhledem, humorem a hlavně výstižně. Sleduj v sobotu v 16:00 a 18:00 a v neděli v 15:00!

CINEMA geek - TOP 5 filmů, na které musíte zajít v létě doporučuje Martin Donát - český Youtuber, filmař a moderátor pořadu Cinema geek na TV ÓČKO.

Skoro jako Ježíš.

Příspěvek sdílený Martin Donát (@martindonatcz),

5. místo – Sicario 2: Soldado

První Sicario bylo komorní drama o boji policie s mexickými drogovými kartely. Základem byla hutná atmosféra nejistoty a obav, kdy a kde se hlavní hrdinové poprvé naplno střetnou s kartelem. V pokračování už se situace vyvinula v plnohodnotnou válku. Navíc je tento film hned po Deadpoolovi a Avengers  třetím letním blockbusterovým zářezem pro Joshe Brolina za tento rok.

4. místo – Mission: Impossible - Fallout

Tomu Cruisovi už může sice být 55, ale na jeho schopnostech akčního herce ani zdaleka nic nemění. Opět se se svým týmem vydává na v podstatě sebevražednou misi plnou nečekaných obratů, velkolepých akčních scén a áčkových podpůrných herců z nichž mě nejvíce těší přítomnost Simona Pegga a Henryho Cavilla.

3. místo – Ant-Man and the Wasp

První Marvel film po Avengers: Infinity War který nám rozšíří histografii postavy Ant-Mana a zároveň by nám měl vysvětlit co se s tímto superhrdinou dělo v období od Captain America: Civil War až po Avengers Infinity War, včetně toho co během událostí posledních Avengers dělal.

2. místo – Jurassic World: Fallen Kingdom

První Jurský svět nám prokázal, že i dnes dokáží dinosauři oslovit masy a za použití špičkových efektů je to ještě velkolepější podívaná než kdy dřív. Třešničkou na dortu tohoto pokračování je navíc návrat Jeffa Goldbluma jakožto Iana Malcolma z původního Jurského parku.

1. místo – Incredibles 2

Původní Úžasňákovi byli celosvětovým hitem po jehož pokračování toužil snad celý svět. Trvalo to pár let, ale konečně jsme se dočkali a dle prvních teaserů se můžeme těšit jak na všechny staré známé členy superhrdinské rodiny, tak i na celkovou fantastickou stylizaci, která je dodnes v tomto žánru výjimečná.

ČTI TAKÉ: CINEMA GEEK: TOP 5 FILMŮ PLNÝCH EROTIKY! TO SI S RODIČEMA NEPUSTÍŠ!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:09 středa 26. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • 24
  SUPER
 • 19
  WTF
 • 17
  LOL
 • 16
  OMG
 • 15
  LOVE
 • 14
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART