Seznam knih podle Rory Gilmorové! Které svazky byste si měli určitě přečíst?

8. ledna 2020 13:54
Jak nejlépe strávit chladné nebo propršené večery? Jasně že s dobrou knížkou, zachumlaní pod dekou a v ruce čaj nebo horkou čokoládu!
1/13

Tyto knihy nejsou vybrané náhodou. Všechny a ještě mnohem víc se objevily v seriálu Gilmorova děvčata. Zároveň většina z nich patří i do všeobecného vzdělání a do povinné literatury. Tak se zkuste začíst.

Rory Gilmore

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:54 čtvrtek 7. května 2020. Anketa je uzavřena.

 • 17
  SUPER
 • 14
  LOL
 • 14
  FAIL
 • 14
  OMG
 • 13
  WTF
 • 12
  LOVE
Foto

N88e95l14s39o24n T46u77c54k39e35r

Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde svědčím, že mě matka představila Babě Ogbogo, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti, a můžeme mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co udělala to potřebné. Nyní jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří tam čelí vztahovým a manželským obtížím, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přerušil jsem jeho kontakt zde, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu dostal přes jeho číslo WhatsApp. +2349020168697

Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART