Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Kinotip: TO! 10 top zajímavostí a faktů o nejlepším hororu podzimu 2017!

  9. srpna 2017 11:06
  Každých sedmadvacet let se ve městě Derry probouzí zlo, beroucí na sebe podobu toho, čeho se nejvíce bojíte. Důvod je jediný: strach ochutí naše maso a "To" může začít hodovat. Ale pozor! Živí se hlavně dětmi, protože jejich strach je mnohem jednodušší než u dospělých...

  ČTI TAKÉ: SKONČÍ DYLAN V SERIÁLU 13 REASONS WHY? PROZRADIL, JAK TO MÁ S POSTAVOU CLAYE!

  IT (2017)

  IT (2017)

  Kinotip: TO! 10 top zajímavostí a faktů o nejlepším hororu podzimu 2017:

  1. Autor knižní předlohy Stephen King prohlásil na Twitteru, že film předčil všechna jeho očekávání a že je nadšený! Zárove’n prozradil, že jde o zfilmování jen první části jeho knihy... Což znamená, že se můžeme těšit na pokračování tohohle hororu! Ale jen v případě, že bude mít film úspěch. Pak by začalo natáčení dvojky se už kocem tohoto roku!

  Externí obrázek

  Externí obrázek  2. Představitel děsivého klauna jménem Pennywise, herec Bill Skarsgård, vyběhl při natáčení na dětské herce. Když ho poprvé viděli v masce, vyděsili se a někteří dokonce i rozbrečeli!

  Externí obrázek

  Externí obrázek


  3. Film se připravoval celých sedm let, než se začalo natáčet. Natáčení trvalo od 27. 6. 2017 do 20. září 2017. Skončilo den před narozeninami autora knižní předlohy - Stephena Kinga.

  Externí obrázek

  Externí obrázek


  4. Film se natáčel v Torontu, Port Hope, Oshawě, Ontariu a Riverdale. Obyvatelé Toronta si stěžovali na hluk, ostrá světla při natáčení, při kterých se nedalo spát, vstupy na soukromé pozemky a parkování na zakázaných místech.

  Externí obrázek

  Externí obrázek


  5. TO může být čímkoli. Zubatým monstrem, které nezůstává jen na filmovém plátně. Čímsi zlověstným, co číhá ve sklepě. Ať už se bojíte čehokoliv, nikdo To nezná lépe než autor Stephen King.

  Externí obrázek

  Externí obrázek


  6. To, natočené podle bestselleru Stephena Kinga z roku 1986, je zneklidňujícím výletem do temnoty vnitřních strachů. Zlovolná síla na sebe v malém městečku bere podobu klauna, který své okolí rozhodně nebaví veselými kousky. Naopak děti děsí a zabíjí...

  Externí obrázek

  Autor knihy iT - Stephen King


  7. Jak vznikla úplně původní myšlenka použít v knize vraždícího klauna? Autor Stephen King řekl: „Moje auto mělo jednou vážnou poruchu. Abych si zašel pro pomoc, musel jsem absolvovat 3 míle dlouhou podvečerní procházku.

  Zastavil jsem se u jednoho dřevěného můstku přes potok. Zde mě poprvé napadla myšlenka napsat příběh o skřítkovi, kterému se nelíbí, že přes most, pod kterým sídlí, přechází hlasitě nějaký člověk...“

  Externí obrázek

  Externí obrázek


  8. Nový film To měl tento rok nejsledovanější trailer a trhnul všechna rekordy! Upoutávku na nový přepis slavného knižního hororu vidělo za jediný den po celém světě 197 milionů lidí. Do našich kin se můžeš jít bát od 7. září 2017!

  Externí obrázek

  Externí obrázek


  9. Film je nazvaný TO podle prastarého zla, které v různých podobách a časových cyklech sužuje městečko, pod nímž se ukrývá rozsáhlý systém kanalizace, ve kterém TO žije. Bere na sebe často podobu klauna s děsivým úšklebkem, ale i vašich nejbližších, dokáže se transformovat do čehokoliv a kohokoliv...

  Externí obrázek

  Externí obrázek


  10. Coulrophobia je odborný termín označující nedefinovaný strach z klaunů a pokud jste tuto fóbii dosud neměli, tak po zhlédnutí tohoto filmu ji mít určitě budete. Nebojte!

  Zajdeš na It?
  Hnus! To musím vidět!
  841
  Ne, to bych nepřežil-a!
  255

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:06 čtvrtek 7. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

  • 69
   LOVE
  • 32
   SUPER
  • 22
   OMG
  • 21
   WTF
  • 19
   LOL
  • 17
   FAIL

  Související