Kinotip: Které filmy jsou nejvíce krvelačné? Hlasuj!

18. května 2018 12:02
První Deadpool proslul především tím, že šlo na poměry superhrdinských filmů dost násilnou záležitost. Kdykoli se Deadpool do někoho pustil tak cákala krev a létaly kusy těl. Nejinak tomu je i tento týden uvedeném pokračování. Každopádně jakých dalších pět zásadních superhrdinských filmů si dopřává násilí plnými necenzurovanými doušky?

ČTI TAKÉ: Cinema geek: Top 5 filmů plných erotiky! To si s rodičema nepustíš!

Logan

Svět filmů v podání Martina Donáta, to je CINEMA geek! Novinky, reportáže, recenze a mnohé další rubriky. Ať už jsou filmy váš život a nebo si pouze občasně užíváte v kinech ty největší velkofilmy, tak zde najdete co hledáte - s nadhledem, humorem a hlavně výstižně. Sleduj v sobotu v 16:00 a 18:00 a v neděli v 15:00! 

CINEMA geek - TOP 5 nejkravavějších snímků  doporučuje Martin Donát - český Youtuber, filmař a moderátor pořadu Cinema geek na TV ÓČKO.

A jaké pocity zanechali Avengers: Infinity War v tobě?

Příspěvek sdílený Martin Donát (@martindonatcz),

5. místo – Dredd

V mega-City One existuje policejní jednotka takzvaných Soudců, kteří při vykonávání služby v ulicích plní funkce soudce, poroty i popravčího a věř, že se to nebojí kriminálníkům natřít do ruda, a to v rámci mnoha labužnických zpomalených záběrů.

Dredd

4. místo – Watchmen

Zack Snyder tento film stvořil de facto záběr po záběru dle komiksové předlohy. Jediné co trochu pozměnil byl záběr snímku a celková brutalita, kde kosti padouchů se lámou jako párátka, a to v podstatě neustále.

Watchmen

3. místo – Kick-Ass

Když jde o tuto skupinku superhrdinů, kteří vlastně žádné superschopnosti nemají a podsvětí se jim nebojí dát nevybíravě přes držku, tak je jasné, že tato skvadra zvolí metodu „na hrubý pytel hrubá záplata“.

Kick-ass

2. místo – Blade

Jeden z prvních superhrdinských filmů, který nebyl primárně zacílený na děti, díky čemuž si mohl dovolit být seriózní a záporně zábavný úplně jiným způsobem, než bylo obvyklé, a to obzvláště v době těsně po nevkusně dětinsky bizarních Batmanech od Joela Schumachera.

Blade

1. místo – Logan

Je asi jasné, že nikdo jiný se králem dospělých eRkových komiksových filmů plných krve a končetin stát nemohl. Nedávný Logan v sobě spojuje veškeré dramatické kvality, co bychom si mohli přát od snímku, ve kterém se objevují motivy stáří, rychle se měnícího světa a útěku před jistým tragickým osudem.

ČTI TAKÉ: Money, money. Kteří herci od Marvela si vydělali nejvíc?

Logan

Ve kterém filmu je podle tebe nejvíc krve?
Logan
Logan
170
Kick-as
Kick-as
117
Dredd
Dredd
114
Watchmen
Watchmen
113
Blade
Blade
110

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:02 sobota 15. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • 18
  SUPER
 • 17
  WTF
 • 16
  FAIL
 • 16
  LOVE
 • 14
  OMG
 • 13
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART