Kim Kardashian: 7 faktů a zajímavostí, které o ní ještě nevíte!

12. dubna 2018 11:31
I když žije takhle Američanka doslova pod dohledem kamer, existují některá fakta, která o starší ségře Kylie Jenner vůbec netušíte! Tak schválně!

ČTI TAKÉ: FILMOVÝ KVÍZ: JACK SPARROW A SPOL. ZNÁŠ PIRÁTY Z KARIBIKU? UKAŽ SE!

Kardashianky

V rozhovoru pro magazín ELLE prozradila Kim Kardashian několik dost zajímavých věcí!  

KVÍZ: ZNÁŠ ONE DIRECTION, LITTLE MIX NEBO CHAINSMOKERS?

1. Kim Kardashian žije v domě bez značek

Sama je tváří top značek, ale v jejím domě je to jinak. Všechno, co je obrandované se odstraňuje - včetně polepů minerálních vod z koupených lahví. Ani služebnictvo nesmí mít žádné oblečení s nápisy a značkami. 

Důvod? Je to vlastne jednoduché! Není to žádný podivný rozmar, ale v domě Kim Kardashian je skoro pořád natáčecí štáb a tak musí všechny značky být doslova neviditelné kvůli případné nežádoucí reklamě.

via GIPHY

2. Prázdný telefon

V jejím telefonu nenajdete žádná videa, fotky, ani konverzace. Kim každý večer všechno smaže.

3. Kim je kontrol freak!

„Jsem posedlá kontrolou a když není všechno naplánované, začnu vyšilovat!“, přiznává Kim. Dokonce i úplně všechno oblečení jejích tří dětí má na sobě malé nášivky se jmény, podle toho, kterému z dětí patří.

via GIPHY

4. Rodiče ji nikdy nerozmazlovali

„Nikdy jsem nebyla dítětem, které dostalo cokoliv chtělo od svých rodičů“. svěřila se Kim. „Vždycky jsem tvrdě sama makala, abych získala to, co chci. Už odmalička jsem věděla, že když budu chtít něco mít, budu muset po to sakra hodně udělat.“

5. Její syn Saint je prý génius

I když jsou malému Saintovi Westovi teprve dva roky, Kim si myslí, že je to génius. Proč? Už dokázal vyhláskovat slovo „gargantuan“, které může být přeloženo jako „obrovský, velký, enormní“. Třínásobná máma je na svého synka ohromně pyšná!

This smile 

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@kimkardashian),

6. Kanye West jí posílá mejly o tom, co by měla a neměla nosit

Její manžel Kanye je velice striktní a hodně otevřeně dokáže Kim oznámit, když má na sobě například něco, co není zrovna IN. „Nedávno mi přes den poslal email, že viděl někde na Instagramu moji aktuální fotku a že už bych rozhodně neměla nosit velké sluneční brýle. K tomu přidal fotky asi dvaceti jiných brýlí, které jsou zrovna trendy...“

via GIPHY

7. Až do konce dokonalá

Kim prohlašuje, že i když bude jednou stará, stále chce zůstat sexy a stylová. Vlasy, nehty a make-up musí být vždycky dokonalé. Pokud prý nebude schopná sama se o sebe postarat, musí to udělat někdo jiný. „Rozhodně chci vypadat dobře i na smrtelné posteli!“, říká Kim. Uvidíme, jestli jí tenhle názor vydrží až do doby, kdy opravdu přijde na věc!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:31 pátek 10. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 28
  LOL
 • 25
  SUPER
 • 21
  LOVE
 • 18
  WTF
 • 18
  FAIL
 • 14
  OMG

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART