Kapitán Demo se oženil! Svatební afterparty proběhne v květnu v O2 areně

21. září 2022 19:20
Dlouho očekávaný křest alba Mistr Světa Všeho česko-italského magnáta Kapitána Dema proběhne 13. 5. 2023 v O2 areně. Vstupenky jsou už v prodeji. Ještě před mejdanem s fanoušky se Kapitán Demo oženil, a to přímo ve videoklipu k singlu Velkej zlatej benz, který právě vyšel.
Kapitán Demo (Rock For People Home 2020, Hradec Králové, 20. června 2020)

„Já už jsem si v životě všechno splnil, ale jediný, co jsem pořád odkládal, byla svatba. Dnes žijeme ve 21. století, tak stejně jako se můžou brát osoby stejného nebo podobného pohlaví, tak se můžou oženit a vdát i stroje, budovy nebo věci. Já jsem si vzal to nejkrásnější auto na světě a má to hned několik výhod: za a) do ničeho mi nekecá. za b) nemusel jsem s ním podepisovat předmanželskou smlouvu, za c) až mě začne srát tak ho vyměním za mladší a nemusím nikomu nic vysvětlovat,“ pochvaluji si Demo svoji novou lásku, se kterou se oženil. Video režíroval Givinar Kříž, za kamerou stál Sláva Pecháček.

Deska Mistr Světa Všeho, která vyšla loni a během prvních pár dní se stala platinovou, se v O2 areně dočká brilantní show. Okolnosti show zůstávají i nadále utajené, ale každý, kdo byl na Demově samostatném koncertě, tak ví, že se vždycky stane něco, co se normálně nestává. Na koncertě zazní zásadní hity ze všech vydaných i nevydaných Demových alb.

Vstupenky na akci Kapitán Demo v O2 universu, původně plánovanou na 4. 5. 2022, následně přesunutou na 1. 10. 2022 jsou neplatné a nepřenosné na akci Kapitán Demo 13. 5. 2023 v O2 areně.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:20 čtvrtek 19. ledna 2023. Anketa je uzavřena.

 • 0
  SUPER
 • 0
  LOL
 • 0
  WTF
 • 0
  FAIL
 • 0
  OMG
 • 0
  LOVE

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART