Kanadská zpěvačka Shania Twain vydá na podzim po patnácti letech nové studiové album!

3. července 2017 12:07
Kanadská zpěvačka Shania Twain patřila na konci dvacátého a začátku jednadvacátého století ke komerčně nejúspěšnějším zpěvačkám. Její alba se prodávala po miliónech, její singly obsazovaly první příčky světových hitparád a její koncertní turné platila za ta nejrychleji vyprodaná...

ČTI TAKÉ: HÁDANKA: ZA JAK DLOUHO NAJDEŠ V OBRÁZKU PSA I JEHO MAJITELE?

Shania Twain

Dlouhých patnáct let si fanoušci museli počkat na nové album. To se na trhu objeví koncem září a bude se jmenovat „Now“.

Díky úspěchu alb „Come On Over“ z roku 1997 a „Up!“, které vyšlo v roce 2002, se Shania Twain stala jednou z nejpopulárnějších zpěvaček všech dob. Doposud prodala více než 85 milionů hudebních nosičů a již téměř dvě dekády si drží pozici nejprodávanější zpěvačky country.

Právě její geniální propojení tohoto hudebního stylu s popem a mainstreamem bylo v tehdejší době posluchači přijato s nadšením, a tak každý song, který zpěvačka představila, se okamžitě stal hitem. Singly „You’re Still The One”, „That Don’t Impress Me Much”, „Man! I Feel Like A Woman” nebo „Ka-Ching!” ještě stále můžeme slýchat v rádiích v relativně vysokých rotacích, a tak je logické, že je její návrat na hudební scénu očekáván s velkým napětím.

Shania Twain před pár dny potvrdila svůj comeback nádherným singlem „Life’s About to Get Good”, který si opět i sama napsala. Píseň produkoval americký zpěvák, skladatel a DJ Matthew Koma, který stál například i za vznikem hitu „Clarity“, za který DJ a producent Zedd získal před pár lety prestižní cenu Grammy.

Chytlavý song „Life’s About to Get Good” je předzvěstí nového studiového alba s názvem „Now“, které se v obchodech objeví již 29. září a kromě digitální verze budou mít fanoušci na výběr ze třech fyzických nosičů. Standartní verze CD přinese dvanáct písní, deluxe o čtyři songy víc a samozřejmě nemůže chybět ani vinyl...

Rok 2017 je ve znamení jednoho z nejočekávanějších comebacků desetiletí. Nenechte si ujít nové album Shanii Twain, album „Now“ bude k mání již 29. září.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:07 úterý 31. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 11
  LOVE
 • 10
  OMG
 • 9
  SUPER
 • 8
  LOL
 • 8
  WTF
 • 8
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART