Kámoši až za hrob! Jaké vtípky si dělají kluci z Riverdale Cole Sprouse a KJ Apa?

25. října 2017 15:42
Kluci ze seriálu Riverdale jsou velcí kámoši.

ČTI TAKÉ: Hvězdné spojení! Zpěvák Green Day Billie Joe Armstrong navrhl oční linky pro značku Kat Von Dee!

Cole Sprouse z kolegy ze seriálu Riverdale

Seriál Riverdale nás baví nejen svým dějem, ale i to, že herci z něj jsou kamarádi i v soukromém životě. Když spolu totiž herci v seriálu hrají postavy, které jsou nejlepšími kamarády, neznamená to, že jsou si blízcí i v osobním životě. Tohle ale není případ kluků z Riverdale Cola Sprouseho a KJ Apy. Každý, kdo seriál sleduje, ví že Archie a Jughead mají k sobě hodně blízko a jsou skoro jak bráchové.

Cole komentuje skoro každou aktivitu KJ Apy na sociálních sítích a podobně je na tom i KJ. „KJ Apa je nejlepší a je to velmi talentovaný a skvělý herec,“ vychválil svého kamaráda herec. „Mám rád způsob, jak jsou zobrazovány vztahy mezi Jugheadem a Archiem. Je to velmi srozumitelné a otevřené přátelství,“ zmiňuje se Cole.

Ten je se svým bratrem zvyklí sdílet společné fotky na sociálních sítí a výjimku nedělá ani s filmovým kamarádem. Vše začalo tím, když Cole postoval fotku, kde část KJ Apova obličeje upravil a nahradil jí svou.  Ten mu žertík se smíchem oplatil. Je skvělé, že klukům nevadí si ze sebe navzájem střílet před miliony svých fanoušků. Přesto to vůbec nevypadalo, že by se tihle dva mohli kamarádit i v soukromí.

My brother from another mother and cole

Příspěvek sdílený KJ Apa (@kjapa),

Před začátkem natáčení si totiž Cole prohlédl všechny KJ Apovi fotky a ten mu moc sympatický nebyl, protože se bál, že je od Cola moc odlišný. „Byl jsem trochu nervózní, že obsadili zrovna jeho. Navíc jsem viděl fotku, kde má v každé ruce Red Bull, což nebylo nic pro mě. Navíc oba dva pocházíme z různého prostředí a z různých koutů světa,“ přiznává herec.

Život mu ale ukázal, že není dobré hodnotit knihu podle obálky. Kluci zažívají společně spoustu zábavy a to nejen při natáčení. „Jednou jsme jeli společně do LA. Nejlepší na tom je, že Cole má rozbité auto a já musím jet s ním. Je to sice občas dost nebezpečné, ale zase zažijete spoustu zábavy,“ směje se herec. Jsme zvědavé na další zážitky, co spolu herci podniknou.

ČTI TAKÉ: Tajemství prozrazeno! Kde se nachází skutečné městečko Riverdale?

Cole Sprouse on Jughead Jones. Spot on I reckon.

Příspěvek sdílený KJ Apa (@kjapa),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:42 čtvrtek 22. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 95
  LOVE
 • 22
  SUPER
 • 20
  LOL
 • 17
  WTF
 • 13
  OMG
 • 11
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART