Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Jiří Mádl má šanci vyhrát Esquire Mana. S kým o titul soupeří?

  4. října 2019 9:23
  Časopis Esquire vyhlašuje už 6. ročník ocenění s názvem Esquire Man. To se vyhlašuje na základě čtenářského hlasování v pěti kategoriích. V jedné z nich je nominovaný i herec a režisér Jiří Mádl, který bude 23. října hostem pořadu Shaker na Óčko STAR.
  Na tu pravou teprve čeká.

  První kategorie se jmenuje Human a patří do ní vědci, učitelé, výzkumníci, lékaři, vojáci, zkrátka lidé, které nám zajišťují servis nezbytný k životu. Nominováni jsou spisovatel Jiří Padevět, producent Milosh Harajda a neurochirurg Jan Šroubek.

  Druhou kategorií je Sport. Tady jsou nominovaní profesionální cyklista Zdeněk Štybar, handicapovaný sportovec Heřman Volf a pilot Martin Šonka.

  V kategorie Byznys jsou obchodní a marketinkový ředitel R. Jelínek Miroslav Motyčka, radikální inovátor a městský hacker Tomáš Studeník a majitel agentury Socail Shark Petr Andrýsek.

  Umělce zahrnuje kategorie Art. Sem patří sklářský výtvarník Lukáš Novák, vizuální umělec a malíř Jan Gemrot a právě herec a režisér Jiří Mádl. Ocenění Esquire Man považuje za smysluplné hlavně proto, že může motivovat ostatní. 

  „Kdysi jsem moderoval ocenění, tuším Bílá Lilie, byl jsem k tomu skeptický, a pak jsem si uvědomil, že jsem o těch lidech neměl vůbec tušení. A to mi přijde dobrý. Že to může ostatní motivovat. A motivovat k chlapským hodnotám dneska? No samozřejmě!“ říká Mádl, který bude 23. října hostem pořadu Shaker na Óčko STAR.

  Poslední kategorií jsou muži do 35 let. Mezi ně patří spisovatel Petr Ludwig, reportér Janek Rubeš a podnikatel Jakub Plojhar.

  Esquire Man

  Související