Jimin a Jungkook z BTS udělali super cover hitu We Don ́t Talk Anymore!

8. června 2017 12:25
Jak se to povedlo? Poslechněte si! Co na to asi říká Selena Gomez a Charlie Puth?

ČTI TAKÉ: HARRY STYLES SI BERE NA TURNÉ TŘI HOLKY!

Selena Gomez / JungKook

Kluci si díky obrovskému úspěchu a vítězství na Billboard Music Award získali další fans po celém světě! Jimin a Jungkook dali svým fanouškům skvělý dárek - cover hitu Seleny Gomez a Charlieho Putha - We Don ́t Talk Anymore, který se opravdu mimořádně povedl!

Teď chybí jen společný videoklip kluků! Ti se vyjádřili, že by se v budoucnu rozhodně nebáli jakékoliv spolupráce se Selenou, nebo Charliem! Tak uvidíme, co na to tihle dva!

Poslechni si povedený cover hitu We Don ́t Talk Anymore v podání Jimina a JungKook...

We don’t talk anymore by Jimin & JK:

A tady pro srovnání originál! Která verze tě baví víc? Hlasuj pod článkem!

Charlie Puth - We Don’t Talk Anymore (feat. Selena Gomez) [Official Video]:

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:25 pátek 6. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 174
  LOVE
 • 27
  SUPER
 • 19
  LOL
 • 19
  OMG
 • 12
  WTF
 • 9
  FAIL
Foto

N21o80r66i14k80o T39e91r63r82a

Jak se jim to povedlo? Třeba... naučili se text, otevřeli pusu a začali zpívat? Jo, to bude ono.

Upřímně nejsem moc nadšená z toho, že se o k-popu píše zrovna tady, na druhou stranu jsem ráda, že se o BTS a celkově o k-popu dozví víc lidí, jen si nejsem jistá, jestli je od toho spíš neodradíte. Už pár lidí napsalo, že by je potěšilo, kdybyste zařadili nějakou písničku do vysílání, sama bych byla také ráda, jen tak si totiž Óčko nepustím, protože většinu písniček, co poslouchám, jsou korejské nebo japonské, ale kdyby jste pustili BTS, nejspíš bych si to poslechla.

Doufám, že nedojde k takovým chybám jako u článku o T.O.P-ovi, články o k-popu budou smysluplnější a jejich autoři si informace ověří, přeji vám v tom hodně štěstí ;-)

Ze začátku byste mohli zveřejnit článek o tom, co vlastně k-pop je, jaké jsou nejznámější skupiny apod., protože spousta lidí o k-popu moc neví. (Nevím, proč se tady vůbec snažím, protože vzhledem k článku o T.O.P-ovi, kde jsou stále stejné chyby, si autoři komentáře beztak nečtou.)

Foto

K15á47ť35a M90r86á48k50o23v29á

Aha? Takže když si kpopu nikdo nevšímá, tak to všechny fanoušky strašně sere a všude spamují, že chtěj kpop tam a kpop tady, ale když už si někdo (viz třeba Óčko) kpopu všimne, všichni musí začít buzerovat, že kdyby nevyhráli BBMAs tak si jich nikdo nevšimne, že toho mají nechat apod. Fanoušci by si měli uvědomit, co vlastně chtějí !!!!!!

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART