Je to oficiální! Khloe Kardashian potvrdila, že je těhotná a poděkovala příteli!

29. prosince 2017 18:37
Khloe Kardashian šla s pravdou ven a přiznala, že je těhotná.

ČTI TAKÉ: Frontman k-popové skupiny SHINee spáchal podivnou sebevraždu. Trpěl depresemi...

Khloe Kardashian je těhotná

Několik měsíců fanoušci spekulovali, zda čeká Khloe Kardashian miminko. Nakonec ona sama potvrdila, že se svým přítelem Tristianem Thompsonem očekává narození dítěte. „Můj největší sen,“ napsala hvězda k fotce na Instagram.

My greatest dream realized! We are having a baby! I had been waiting and wondering but God had a plan all along. He knew what He was doing. I simply had to trust in Him and be patient. I still at times can't believe that our love created life! Tristan, thank you for loving me the way that you do! Thank you for treating me like a Queen! Thank you for making me feel beautiful at all stages! Tristan, most of all, Thank you for making me a MOMMY!!! You have made this experience even more magical than I could have envisioned! I will never forget how wonderful you've been to me during this time! Thank you for making me so happy my love! Thank you to everyone for the love and positive vibes! I know we've been keeping this quiet but we wanted to enjoy this between our family and close friends as long as we could privately. To enjoy our first precious moments just us ❤️ Thank you all for understanding. I am so thankful, excited, nervous, eager, overjoyed and scared all in one! But it's the best bundle of feelings I've ever felt in my life! ❤️❤️❤️

Příspěvek sdílený Khloé (@khloekardashian),

„Já pořád nemůžu uvěřit tomu, že naše láska vytvořila nový život. Tristiane, děkuji ti za vše, co děláš. Děkuji ti, že se mnou zacházíš jako s královnou. Děkuji ti, že jsem se s tebou cítila neustále dobře. Tristiane, nejvíc ti děkuji za to, že jsi ze mě udělal matku,“ pokračovala dojatě Khloe.

Zvěsti o tom, že je těhotná začali v září, její přítel už má ročního chlapečka Oliviera se svou bývalou přítelkyní Jordan Craig. Khloe tak rozšíří klan Kardashian o dalšího potomka a přidá se ke Kim Kardashian a Kylie Jenner, které také čekají miminko. Gratulujeme!

ČTI TAKÉ: Nebudou spolu ani na Silvestra! S kým oslaví Selena Gomez nový rok a proč s ní nebude Justin?

❥The day I met you, my life changed. Thank you my love!❥

Příspěvek sdílený Khloé (@khloekardashian),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:37 sobota 28. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 27
  LOVE
 • 17
  WTF
 • 17
  OMG
 • 15
  SUPER
 • 14
  LOL
 • 13
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART