Jakub Děkan s Pokáčem v novince přemýšlejí, jestli dřív bylo lépe než teď! Hit nebo shit? Hlasuj!

4. prosince 2017 21:45
Co si o současném světě myslí Pokáč a Jakub Děkan?

ČTI TAKÉ: 18 nejvíc sexy Instagramových fotek Kylie Jenner z roku 2017!

Pokáč s Kubou Děkanem

Daří se každému zvlášť, tak proč to nezkusit dohromady? To si možná řekl zpěvák Jakub Děkan, který si na duet pozval písničkáře Pokáče. Společně natočili singl Co bejvávalo, už není, ve kterém vzpomínají na minulost a rekapitulují. Kluci se dostali během pár dní do Trendů na Youtube a na kontě mají už skoro 200 tisíc shlédnutí. Dobrá práce, pánové!

Jakub Děkan bývá žádaným hostem v cizích nahrávkách. Do rádií pomohl hitům Atmo Music, zazpíval si se skupinami UDG a Rybičky 48, jeho hlas zní ve skladbách Paulieho Garanda i dalších ze smečky Ty nikdy. 

Oba zpěváci v písničce vzpomínají na momenty i věci ze svého dětství. „Kdo se narodil okolo roku 1990, si určitě na věci z textu vzpomene. Je to reminiscence na prvních několik let našeho života. Dnes už je všechno trochu jinak, i proto jsme chtěli připomenout, jak a s čím vyrůstala naše generace,“ objasňuje téma skladby Kuba Děkan.

Připomeňme, že Děkys nedávno vystoupil na Slavíkovi s písničkou Děda, která se stala jedním z největších virálních hitů roku 2017. Na populárním videokanálu už má v součtu takřka 4,5 milionu zhlédnutí.

ČTI TAKÉ: Zvířecí harmonie! Jak spolu vychází dva psi a jedna kočka? Budete se divit!

JAKUB DĚKAN - Co bejvávalo, už není [feat. Pokáč]

Co říkáš na novinku od Pokáče a Kuby Děkana?
Hlasuj 166
Hit!
Hlasuj 115
Shit!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:45 úterý 3. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 29
  LOVE
 • 16
  SUPER
 • 9
  WTF
 • 8
  LOL
 • 8
  FAIL
 • 7
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART